1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Acil Yardım Script

1. ahmetalc

ahmetalc Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaslar hotandan samarkanda scrıpt yapıyorum (sansunglara orda ezuq carı kasıyorumda) sehırde alısverısı tamamlıyor sonra hıcbırsey yapmıyor habıre npc lerı dolasıyor ama kapının onune cıkardıgım zaman carı kendılıgınden gıdıyor sorun nerde acaba ? hotandan samarkanda gıtmıyormu yoksa bır yerde yanlısmı yapıyorum scrıptı kac kez denedım hepsınde aynısını yaptı lutfen acıl yardım

2. Braunx

Braunx   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    denemedim bilmiyorum fakat mantıklı olarak çalışması gerek çünki roc a cok rahat teleport olabiliyor sana bi alternatif söyliyim en iyisi şimdilik onu kullan. Dark Cave den geçip taklamakandaki aşşağıda kalan npc den diğer tarafa teleport ol ve ordan sunglara geç çok az bi yol uzatır ama işini görür :popcorn:

3. Xenas

Xenas   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alternatif güzel ^^ ayrıca biraz bekle şehirdeki alışverişten sonra bazen hemen gitmeyebiliyor

4. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    eksik aldığı bir şeyler falan varsa da 2. hatta 3. tur bindiriyor npc'lere. :mrgreen: çantanın full olmamasına dikkat et.

5. Leo Kenzo

Leo Kenzo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bottan komple çık(tabiki gideceği yeri tam olarak ayarlayıp kaydettiysen) sonra tekrar gir.

6. ahmetalc

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar sorun çözüldü evet sımdı ıyıce ınceledım ne yapıyor dıye unıversal small pill ustumde tam degılmıs onu alamıyo elle tamamladım onu bı kac kere return scroll bastı sehırde ama sımdı gıdıyor:)) bıraz daha takıp edıcem her degasında 2-3 kere sehır ıcınde return cekıcek mı dıye o konuyla ılgılı de bılgı verırım tesekkurler ilgileriniz icin

7. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    script kaydetmesini biliyonmu?

8. ahmetalc

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    önce start diyoruz kasma yerine götürüp stop diyip save ediyoruz sonra ısım verıp saklıyoruz soınrada o scrıpti seciyoruz yanlıs yada eksık bırsey var mı ?