Takımı
Besiktas
Beyler sevgililer gününe kadar ölümüne iddia yapmam lazım, en az 60 TL tutacak iddia kuponu lazım bana. Yarın iddia yapacak olan falan varsa yardımcı olsun, garanti tutması lazım ama 3 misli 5 misli neyse basarız yeterki 60ı tutturalım. :buddha:

dn: Deneyimsiz arkadaşlar yazmasın, yalnızca sürekli kazanan, işin ehli olmuş arkadaşlar yardımcı olsun lütfen.

Hacım gidipte nasıl maçlardan yatıyorum ona ağlıyorum sen başla biriktirmeye şimdiden iddaa ile olmaz bu iş olmadi:
Ama istersen 3-4 oranlı bir kupon yaparım kafana yatarsa oynarsın.

Takımı
Besiktas
NewJersey demiş ki:
Hacım gidipte nasıl maçlardan yatıyorum ona ağlıyorum sen başla biriktirmeye şimdiden iddaa ile olmaz bu iş olmadi:
Sen yap hacım sana zahmet pazartesi için, güzel bir kupon yap ama öyle çok sürprizli bişeyler olmasın. İhtimali olsun en azından, biraz da şans yardım eder belki.

Lenneth demiş ki:
NewJersey demiş ki:
Sen yap hacım sana zahmet pazartesi için, güzel bir kupon yap ama öyle çok sürprizli bişeyler olmasın. İhtimali olsun en azından, biraz da şans yardım eder belki.
Hacım pazartesi için iyi bülten yok yarına birşeyler ayarlıyabilirim.

Takımı
Besiktas
NewJersey demiş ki:
Lenneth demiş ki:
NewJersey demiş ki:
Hacım pazartesi için iyi bülten yok yarına birşeyler ayarlıyabilirim.
Tamam hacım bak bakalım

ben yurtdışı sitelerinden oynuyorum sürekli dün bir bayi kuponu denedim 5liraya 493 lira 8maçtan elazığ yüzünden gelmedi gerçi gelmesini beklediğim birşeyde değildi :))
yarın için neler var dersen bayiden çok seçenek yok ama illaki denerim diyorsan bence;
fener handikap /2.05
Trabzonspor2(enaramonun cezalı olduğu bi sivastan bu maçta hayır gelmezki trabzonun artık deplasmandada kazanması lazım handikap bile zorlardım ama gerek yok :)) /2.10
Kayserispor 2-3gol ve 1 e yakın ama tavsiyem 2-3 /1.75
Gs/Antalya kgvar 1.55
pazar maçlarında bankolara pek güvenmiyorum bu hafta takımlarda çok eksikler var

kayseri maçı altada bağlanabilir ordu çok saçma bi takım oldu alta bağlamaya başladı maçları fenere neden handikap verdin dersende fbnin artık bir patlama maçı olucak bu maçmı olur önümüzdeki maçlarmı olur bilemiyorumda :)

vallahi bayiden oynayanları bikez daha anladım bayiden kupon yapmak gerçekten zor yurtdışı sitelerindeki imkan seçenek varken ama bu mesajı dün görmüş olsaydım çok iyi olurdu Gökhan çok şey kaçırdın :P
ps oran:11.68

Takımı
Galatasaray
shneZee demiş ki:
ben yurtdışı sitelerinden oynuyorum sürekli dün bir bayi kuponu denedim 5liraya 493 lira 8maçtan elazığ yüzünden gelmedi gerçi gelmesini beklediğim birşeyde değildi :))
yarın için neler var dersen bayiden çok seçenek yok ama illaki denerim diyorsan bence;
fener handikap /2.05
Trabzonspor2(enaramonun cezalı olduğu bi sivastan bu maçta hayır gelmezki trabzonun artık deplasmandada kazanması lazım handikap bile zorlardım ama gerek yok :)) /2.10
Kayserispor 2-3gol ve 1 e yakın ama tavsiyem 2-3 /1.75
Gs/Antalya kgvar 1.55
pazar maçlarında bankolara pek güvenmiyorum bu hafta takımlarda çok eksikler var

vallahi bayiden oynayanları bikez daha anladım bayiden kupon yapmak gerçekten zor yurtdışı sitelerindeki imkan seçenek varken ama bu mesajı dün görmüş olsaydım çok iyi olurdu Gökhan çok şey kaçırdın :P
ps oran:11.68
Ben de internetten illegal siteden oynuyorum ama elinde kupon olunca tadı bir başka. :D

@sarko vallahi haklısın hacım o tad başkada ben 1.5 üste iy0.5 üst vsvs oynayamadıktan sonra nasıl para kazanıcaz işin canlı kısmı var :))
bayiye dün bir girdim şaşırdım büyük özlem duyuyormuşumda 5-10dkda salladım bişeyler gerçi yattı ama kendi salaklığım maça 4-6 oynamak varken elazığa güveniyordum ama olmadı.
http://a1302.hizliresim.com/16/b/jz8c3.jpg

Pikachu demiş ki:
http://www.facebook.com/dojavatipsorjinal

Şu adamın profil fotolarında gez bi, 325 500 küsür oranlı maçları para karşılığı satıyor fakat kesinlikle tutuyor :curtain:
hacım facede böyle adamlardan 1milyon tane var fakat sadece şunu diyorumki;
senin elinde 300-500 oranlı maçlar olucak hergün ve sen bu oranlar olduğu halde kendin kazanmanın dışında başkalarınada 70-80liraya maç satıcaksın :confused1: lütfen dikkat edin
ki zaten şike futbolda çok normal birşey oldu ama o maçlar sana bana gelmez o adamlarada gitmez :santa:

Hacım şöyle bir baktım bu günkü maçlara banko maçların patlama riskleri yüksek geliyor.

shneZee dediğin kuponun gelmesi yüksek ama biraz riskli yani misli girilmeyecek bir kupon.shneZee kupon güzel geldi 2-3 lira atacağım.

Ben sana şöyle 2 kupon paylaşabilirim.Benimkilerede misli girilmez.

Yukarı Alt