Char ismi: _KuTT_
Char level: 115
Char Fiyati : 2,000 TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Warrior
Cleric

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 1,000,000,000

Charin ustundeki Set: Light Armor

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 12 2H sword Silahin ozellikleri : LEGEND
Kalkan : 101 + 12 kalkan. Kalkanin ozellikleri : rare
Hood ( Kafa ) : 101 + 12 kafalik. Parcanin ozellikleri : LEGEND
Chest ( Govde ) : 101 + 12 zirh. Parcanin ozellikleri : LEGEND
Shell ( Omuz ) : 101 + 12 omuzluk. Parcanin ozellikleri : LEGEND
Shorts ( Bel ) : 101 + 12 pantalon. Parcanin ozellikleri : LEGEND
Gloves ( Eldiven ) : 101 + 12 eldiven. Parcanin ozellikleri : LEGEND
Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 12 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : LEGEND

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

CHAR İZMİR/İSTANBUL/İZMİT İÇİ ELDEN SATILIKTIR TAKAS KESİNLİKLE İSTEMİYORUM. SATMA SEBEBİME GELİNCE İŞİM DOLAYISI İLE ARTIK OYNAMAYA PEK VAKTİM YOK. Fiyatı 2,000 dan 1,400 e cektim gene pazarlık payı vardır . CHARDA 4 ADET TAKIM DRESS SU AN 23 GUNLUK PLUS+DEVİL. 180 GUNLUK PET BANKADA EXTRA OLU PET. BANKASINDA STAT VE SKİLL 0 LAMALARI DURUYOR DAHA İSTEYEN CHARI CEVİREBİLİR.TEL:05******* SADECE CİDDİ ALICILAR ARASIN TAKAS TEKLİFİ İÇİN ARAMAYIN KALBİNİZ KIRILMASIN.

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

fansemih demiş ki:
Cok ucmussun arkdas bizimde set +12 ama nedense o kadar para veren yok
10 parca item olarak legend+12 var 10 bilden desen 120 bil yapar 15 bil silaha de 135 b sadece ! su and gold ortalama fiyatına 1 bil 10$ desek char ve extra weaponlar itemler petler dresler haric konusuyorum 135 bil*10$= 1350 $ de yapar buda yaklasık 2,200 TL yapar bu sadece 11 parca item fiyatı Char sp dressler petler plsu devil vs... haric konsutum ... 2,000 TL yazdım pazarlık payıda var. inan cok deil cok az bile istedim. Setinle sana bol sans-.-

Hayırlı Satışlar Abicim ,
(EwanesCenT) :D

_KuTT_ u soran olursa mekan YerAltı :D

Xperyon

Bilgiliyim
Tugay _DefAncE_ nin eski sahibidir alexanderda oynayanlar tanır ki bu adamın seti hep sağlam olmuştur...
Fiyat konusuna gelirsek arkadaş uçuk bir rakam demek istemiş sanırım,Sırf charın üstündeki silk itemleri 500TL gibi bir rakam ediyor.+12 Set kolay basıldı diyorsun kendince Legend Proofları npc den satın almıyorsun + charın fiyatını bu kadar ucuza verceğini pek sanmazdım sete göre %50 daha ucuz veriyor.Tugay usta k,g hayırlı satışlar bu arada aldırma arada tek tük gevşekler çıkıyor. :beer:

Yukarı Alt