Un4

rank8
üzerimdeki tüm itemleri full blue ve +5 yapabilmek icin yaklasik 100 milyon kadar gold harcadim.
yani sansli balli birisi degilim bu alchemy konusunda..
ama glavie de sansimiz tuttu..+9 oluverdi..
ve serverin su an degerli itemi..diger itemlerdeki zarari zamani gelip sattigim zaman cok cok karsiliycak Wink bakalim..gelen teklifler +11 denemesinden biraz caydiriyo gibi ama +9 u denedigim gibi dengesiz bi anima denk gelirse hic sansi yok Wink

Un4 demiş ki:
üzerimdeki tüm itemleri full blue ve +5 yapabilmek icin yaklasik 100 milyon kadar gold harcadim.
yani sansli balli birisi degilim bu alchemy konusunda..
ama glavie de sansimiz tuttu..+9 oluverdi..
ve serverin su an degerli itemi..diger itemlerdeki zarari zamani gelip sattigim zaman cok cok karsiliycak Wink bakalim..gelen teklifler +11 denemesinden biraz caydiriyo gibi ama +9 u denedigim gibi dengesiz bi anima denk gelirse hic sansi yok Wink
eger +11 e gececekken yanarsa
intihar ederim o yüzden hic denemem :lolmuch:

senden cesaret alıp bende +9 denicem geçen hafta +7 yaptım bu aralar şansta var hadi hayırlısı not: dün gece üstümdeki 3 itemi tekte +5 yaptım.(bal varken deneyelim)

guzel hemde cok guzel ama ne yazikki 90 lvl gelince beş para etmicek olmasi cok uzucu... Sad

Un4

rank8
Excrea demiş ki:
guzel hemde cok guzel ama ne yazikki 90 lvl gelince beş para etmicek olmasi cok uzucu... Sad
onun icin 90 gelmeden meraklisina satmak lazim dimi Wink

oncelıkle cesaretınden dolayı tebrıkler helal valla ama bence gaz alma denme bırak kalsın yanabılır bu kadarı bıle sasırtıcı gule gule kullan

+3bile zor yapıoruz. +9 yapmıssın. ne desem boş helal xD...
ama anlamadığım ni konu var. lucky stone nerden nasıl çıkıor nasıl elde ediosunuz onu anlamadım. Rolling Eyes

Un4

rank8
kornflakes demiş ki:
+3bile zor yapıoruz. +9 yapmıssın. ne desem boş helal xD...
ama anlamadığım ni konu var. lucky stone nerden nasıl çıkıor nasıl elde ediosunuz onu anlamadım. Rolling Eyes
destroy rondo satin alip item parcaliyosun.sansa cikiyo.
cikmazsa stallardan temin edebiliyosun.ortalama 8-10 milyon

un4 eywlh.. ufak itemlerdede cıkıomu. ve degre olayı varmı ondada? degre olayı varsa, 8 degre item yakmak lazım. onlarda en az 900k :lol: içim cız eder yakmaya :lol:

bir itemde öncelikle silah itemlerinde eger luck blues +immerteol bluesu olursa yüzde 51 luck stone düşer bizim arkdasa pazardan 5 me 72 silah aldık luck+ımmeterol vardı bır kırdırdı 2 tane luck verdi :lol:

72 lwl bladem wardı %74 phy yerden düşmüştü crit basym derken phy 0 landı deli oldm o gün gittm kırdırdım luck stone int stone bayada element :lolmuch:

Yukarı Alt