arkadaslar 81 lvl wizardım var isrobotla kasıorum 81 lvl e kadar sürekli taxiyle kasıldım şu anda 78 winglerde bota bırakmaya çalıştım ama Giant party lilerine yatıyor ve beni sinir etti 76 lık goatlara bıraktım ama burda da heralde exp az geliyo charın yatmaması için ve iyi exp gelmesi için sizce hangi moblara bırakmam lazım ? :confused1:

giant party'lerde tutunman çok zor zaten tavsiyem bolca mobun olduğu bir bölgeye bırak

ps : 78 lvl

giant partylerde yatıyor demişsin mobun çok olduğun bir bölgeye götütürsen daha seri kasar :wink1:

Arcadia demiş ki:
emircanby demiş ki:
Arcadia demiş ki:
giant partylerde yatıyor demişsin mobun çok olduğun bir bölgeye götütürsen daha seri kasar :wink1:
mobun çok oldugu bir bölegede giant party yokmu peki :mrgreen: :mrgreen:
tek sen olursan ve party ile kasmassan olmaz :wink1:
afedersin bn giant party yazmışım :mrgreen: :mrgreen: giantlarda yatıyo bnim char :mrgreen: aslında itemlerde sağlam

emircanby demiş ki:
afedersin bn giant party yazmışım :mrgreen: :mrgreen: giantlarda yatıyo bnim char :mrgreen: aslında itemlerde sağlam
81 lvl char 78 lvl giantta yatıyorsa senin charda bir sorun var demektir. :wink1:

ya statları düzgün dağıtmamışsındır yada itemler kötüdür :wink1:

Arcadia demiş ki:
emircanby demiş ki:
81 lvl char 78 lvl giantta yatıyorsa senin charda bir sorun var demektir. :wink1:

ya statları düzgün dağıtmamışsındır yada itemler kötüdür :wink1:
statlar full int

itemleri sölüyeyim ;

başlık + 4 str , int 6
göğüs + 5 ,nt 4 , ölümsüzlük str 5 , dayanıklılık % 30 , HP 600 , MP 5
Bacaklık ; + 3 , str 3 , int 2 , dayanıklılık % 20 HP 600 , MP 400
omuz ; + 3 , int 3 , str 3 dayanıklılık % 20 bertaraf oranı % 10
eller ; NPC
ayaklık ; NPC

Bu itemlerle yatması snce de garip değil mi ? :think: :detective:

Takımı
Galatasaray
DevilKiss demiş ki:
70 lere koy pt kur 0 sorunla kasıl
Post kasmak için senelik konuları uplamaktan vazgeç. Saçma sapan yazmasan neyse. 81adam 70lerde kascak lol .

Yukarı Alt