Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
NickleANAL demiş ki:
calısan güncel bir ip verirmisiniz simdiden thank you xD
sana çok fena kıl oldum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ne kadar dengesiz birisin Exclamation yaşın kac söylermisin cok merak ediyorum -6 mı Question

valente demiş ki:
NickleANAL demiş ki:
sana çok fena kıl oldum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ne kadar dengesiz birisin Exclamation yaşın kac söylermisin cok merak ediyorum -6 mı Question
bende cok fena kıl oldum saat bası ip geldimi ip geldimi die konu acııor

şaka mı bu ? aha yeni ip gelmiş bota bırakıcam dedim yani ne bu allahım yarabbim Evil or Very Mad

YA ALLAH ALLAH DENGESİZ DİYEN BANA KİSİLER COK DENGELİ NASIL BEN ÖGRENCEM GELİP GELMEDİGİNİ SORMADAN SAAT BASİ DEİL BİR KERE 7DE ACTİM BİDE 10DA ACTİM GELMİSTİR DİE KIL OLAN KİSİ WARSA ODA BANA KIL DİYENLERDİR

SİZ İNSANMISINIZ YA Bİ SORUYA NASIL CEVAP VERİORSUNUZ KİM YALANCI LAN KOLERA NE YALANINDAN BAHSEDİORSUN

NickleANAL demiş ki:
YA ALLAH ALLAH DENGESİZ DİYEN BANA KİSİLER COK DENGELİ NASIL BEN ÖGRENCEM GELİP GELMEDİGİNİ SORMADAN SAAT BASİ DEİL BİR KERE 7DE ACTİM BİDE 10DA ACTİM GELMİSTİR DİE KIL OLAN KİSİ WARSA ODA BANA KIL DİYENLERDİR
suclusun o kadar konu var sen niye 1 daha acıyosun 1-2 değil 3 bu bölümde senden fazla gereksiz konu acan kişi yok Exclamation Exclamation onlarca konun kapandı ağır laf işittin hâlâ topic acıyosun ne kadar hasiyetsiz kişiliksiz dengesiz birisin anlayamıyorum Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation heralde bakırköyden firar ettin Wink

Bywarlord demiş ki:
Nick Resimdeki Recep İve Diğin Kılları Gibi Sende Kılın tekisin
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bide imzasında yazmasını bilse...."Akresifim Komleksiyim Ama Kanatlarımı Acınca Kedi bi İnsanim" böyle değil agresifim olcak Wink komleksiyim değil komplesliyim olcak yanlış bilmiyorsam.... :?!!! (hatam varsa k. bakmayın yanlış cıkacağını sanmıyorum)

valente demiş ki:
NickleANAL demiş ki:
+1907 + 9999999999999999999999999999999999999999999999999

NickleANAL demiş ki:
SİZ İNSANMISINIZ YA Bİ SORUYA NASIL CEVAP VERİORSUNUZ KİM YALANCI LAN KOLERA NE YALANINDAN BAHSEDİORSUN
1.ufak yaz insanca davran
2.bu forumdn banlanman için admıne öm attım
3.neden dersen sağda solda tip tip konular acıyosun
4.ip gelse zaten "ip ve port" adlı bölümde 300 e yakın sayfa oluştu ordan takip et

__NuKeR__Tr__ demiş ki:
NickleANAL demiş ki:
1.ufak yaz insanca davran
2.bu forumdn banlanman için admıne öm attım
3.neden dersen sağda solda tip tip konular acıyosun
4.ip gelse zaten "ip ve port" adlı bölümde 300 e yakın sayfa oluştu ordan takip et
bende admine öm atıcam kahvekeyfi

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt