Su anda Skiller Cold 50 Lightnigh 50 Fire 50 Heuksal 50 Digerleri Sıfır Napıyım ArkadasLar Editleme Falan mı yapsam ?

Spear Kullanıyorum Armor Gıyınıyorum.

Nelerı DEgiştiriyim Daaha Saglam Olmak ıcın ?

bu sekılde gıdersen total mastery lvl hatta yetmıycek bu noktadan sonra bır karar verıp bı masteryını sıfırlaman gereklı eger ben full force yanı =90cold-90light-90fire gidicem diyorsan heuksalı 30 a cek ama bunu onermem bence fire 30a cek ve skillerin su sekilde olsun=90cold-90light-90heuksal-30fire :thumbsup:

SKYWALKER demiş ki:
bu sekılde gıdersen total mastery lvl hatta yetmıycek bu noktadan sonra bır karar verıp bı masteryını sıfırlaman gereklı eger ben full force yanı =90cold-90light-90fire gidicem diyorsan heuksalı 30 a cek ama bunu onermem bence fire 30a cek ve skillerin su sekilde olsun=90cold-90light-90heuksal-30fire :thumbsup:
:thumbsup:

weyscell demiş ki:
spear nuker kullanıyosan üzerine garment kıyafet giy fire 30 çek el yakman light olsun 90 lvl olup farm bittiğinde 90 light 90 cold 90 heuksal ol süper bir nukerin olur seni kolay kolay kimse kesemez. bu topice bak aradığın bilgiler burda : viewtopic.php?f=101&t=72328
aynen dediği gibi fireyi 30 çek gerisini 90 na maxla ....biraz daha dikkatli olalım lütfen konu açarken hergün birisi nuker yapılandırma üzerine konu açıo ...araştıralım biraz :coffee: :detective:

Spear olduğunu düşünürsek heuksalı mastry fullemen çok mantıksız. Bow nuker yapılandırma yapman daha mantıklı olur illa phy attack kullancam diyosan bowun comboları ve criticleri ve bide nukelerin süper bi yapılandırma olur. Ama spear gidicem diyosan fire mastry deki mag buflarını bi kenarı bırakamazsın.

bak ilk olarak curst heart topluosn sora heuksalı düşürüosn benim anlamadığım cold 90 fire 90 lighting 90 ın nesi kötü fire aralarında en iyi vuranı vede 90da 2 skili birden açılıo coldda full defans bunun nesi kötü bnce ful force gitmelisin coldla full snow sheild ve phy defans +son skill passive olan fire nukeler imbue(en iyi vuran el yakma) ve mag defans.fire ın mag defans için uygun görmeyenler olabilir yani ztn mag.def. ii die ancak 1tek nuker o diiil + staflarıda unutmayın lighting zaten butun skilleri.kıyafet olarakta bn pro. öneriorn çünkü 2 grubada dengeli olursn bide int,str blue li olursa daha iyi olur.bölece strler ve intçiler dier kıyafetlere göre daha ortalama damege alırsn.pro giymeceksende armor giy çünkü elinde ztn spear olcak defansın za olcak mag defansıda firedan sağlarsn.başarılar

BaCK_DRaFT demiş ki:
spear nuker kullanıyosan üzerine garment kıyafet giy fire 30 çek el yakman light olsun 90 lvl olup farm bittiğinde 90 light 90 cold 90 heuksal ol süper bir nukerin olur seni kolay kolay kimse kesemez. bu topice bak aradığın bilgiler burda : viewtopic.php?f=101&t=72328
haklısın kardeşim...katılıyorum
--------------------------
Fire INT çarlar içn gereksizdir..
bu yeni yeni anlaşılmaya başlandı ve serverlarda yeni açılan INT çarların cold-light olmaya başladıgını görüyorm..

kardeş..snow shield maxlayıp heuksal skilleri ile bir str glavieR gibi kapışablrsn..
ve son vuruşu bir elektrk nuke u ile yapıp rakibine çok rahat yeri öptüreblrsn..

[FULL INT + 90 heuksal 90 light 90 cold 30 fire + garment + spear] verdigi damage life sız bir wizard kadar olablr...tam bir ölüm makinesidir..kullanmayı bilene..

Yukarı Alt