helal kardeşim takdir ettim seni bir numarasın bende msnimi ekleyenlere veriom alamayanlar olabilir die

EmmaW

acc dağıtman doğalda senin gibiler alıyom 50-100 tane sonra ocean da fazla kişi üyelik aldı diye 5dk da kapıyo siteyi :!:

EfnuR

Öğretiyorum
Kusura bakmada alan alır ben o zamanda haberi olmayan kişilere yardım etmek için varım istersen hepsini sana vereyim SAT

EmmaW

esecenet demiş ki:
Kusura bakmada alan alır ben o zamanda haberi olmayan kişilere yardım etmek için varım istersen hepsini sana vereyim SAT
amacını anlıyorum ozaman online olmayanlara dağıtmakta niye 50 tane gidip alıyosun 10 tane al en fazla kendine 2 tane ayırsan 8 tanesinide birine versen... kaç kişi millete dağıtmak için 50-100 tane acc aldı

EfnuR

Öğretiyorum
Amacım İlgi çekmek değil.Post Kasmak Da Değil.Ben sabah uyandım ve acc sitesi açıktı.Millete bi yardımım dokunur kalkamayanlar vardır diye aldım.Ve biliyorumki daha acc si olmayanlar vardır.Acc yi donuna kadar üyelik adı email şifre kullanıcı adı hepsini veriyorum.Senin Elinde Acc olduğu için bu kadar rahat konuşuyorsun.Bence Susmayı Dene.

EmmaW

sen galiba benim dediğimi anlamadın senin gidip 50 tane acc alıp dağıtman güzel bişey ama 50 acc alıyosun gidiyo xx şahsiyetide 50 tane alıyo yy de 50 tane alıyo sonra gmler bi bakıyo baya kişi almış siteyi kapatıyo sonra sen o acc ları dağıtıyosun bitiyo oyuna yeni başlayan yeni haberi olanda acc bulamadığı için oyuna giremiyo

Yukarı Alt