Colinle takas ettiğimz charda build değişikliğine gidicem ancak karar veremedim
Full elementten char olmaz diye düşünoyrm char şuan
Fire 70
light 70
cold 50
heuksal 60
ben firei kapatmayı düşünoyrm
sizce ne yapmaylm ?

Bence heuksal dursun sütun ve hp olmazsa spear ı boşa taşıyorsun.
Heuksal 60
Fire 80
Lighting 80
Cold 80 derim.Ama farmı bayağı uzun tutucan,nuker bu

macrocheck demiş ki:
kapa derken 80 yapma manasında demiştim bende

90 olunca

90fire
90light
90cold
30 heuksal

sword nukerlar içince
90 bicheon
90 cold
90 light/fire o bölüm size kalmış ben fire ı seçerdim belki

sen 90fire,light,cold la birni kes kafami koparirim okdr diorum sana 5-1 hybrid charla sen nukele adam öldür ben sana ne istersen alirim okdr diom sacmalik dedin sey char full int diil olsa bile sacma ama ideal yapilandirma 90cold,light,heuskal 30fire i siitr et bi faydasi yok sana 100 cap gelince silmekle ugrasma

benim rehberi yhap :) Wink
fireyi kapa cidden kapa derken 80 lvl sınırında 60ta kalabilior 90 aclınca ksarken yawas yaws indirirsin :)

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Heuskal kullandıgın sürece mastery problemin bitmez benim tavsiyem bicheon kullan coldu geri al
Cold geri alınır mı hiç yav... popcorn
Fire alsın daha iyidir. Wink

Rational demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Heuskal kullandıgın sürece mastery problemin bitmez benim tavsiyem bicheon kullan coldu geri al
yani akıl war mantık war coldu geri alınca char 1 bka yaramaz olur :) fire kapa hueksal ac mukemmel charın olsun Wink

Rational demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
bicheon kullandgı için defansı kalkandan ve yatır batırlarda en az snow shild kdr faydalı olur
ama firedaki nukelerde olan attack ve şuan için onemsiz gibi gozuksede ilerde çok onemli olacak olan stealth ve invisible silme skilleri çok daha onemli skiller
yadi benim tavsiyem ya cold açın defans alın ayda fire açın en guclu nukeler en guclu imbue 3 tane işe yarar buff ve gorunmezlik silme skilleri tum bunlar colddan çok daha onemli

The_DifferenT demiş ki:
Rational demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
bicheon kullandgı için defansı kalkandan ve yatır batırlarda en az snow shild kdr faydalı olur
ama firedaki nukelerde olan attack ve şuan için onemsiz gibi gozuksede ilerde çok onemli olacak olan stealth ve invisible silme skilleri çok daha onemli skiller
yadi benim tavsiyem ya cold açın defans alın ayda fire açın en guclu nukeler en guclu imbue 3 tane işe yarar buff ve gorunmezlik silme skilleri tum bunlar colddan çok daha onemli
light cold warken sword shield yapta sen ozaman deflere bak bakayım :) onlar potcudada satılıor gorunmezlik silme falan :) pvpde snki hep nuke atcanda fire nuke diorsun we imbueside lighttan okadar guclu diil bosu bosuna mastery harcıorsun...! hem bnm dediim charlarda 80de 60 fire 90da 30 fire olcak gorunmezlk silme hepsinde war Wink

hehehe 60 ve 30 lvl deki gorunmezlik silme ile anca noobları bulursun paşa paşa beklersin ilk dmg yemeyi buyuk ihtimal tekte oleceğin için 2. şansın olmaz
ayrıca potcuda gorunmezlik silme satılıyo yazmışın evet tanesi 1 gol demi madem satılıyo al bakalım bi 1000 tane ^^ 50 M

The_DifferenT demiş ki:
hehehe 60 ve 30 lvl deki gorunmezlik silme ile anca noobları bulursun paşa paşa beklersin ilk dmg yemeyi buyuk ihtimal tekte oleceğin için 2. şansın olmaz
ayrıca potcuda gorunmezlik silme satılıyo yazmışın evet tanesi 1 gol demi madem satılıyo al bakalım bi 1000 tane ^^ 50 M

adam gorunmezken onun yerni blup nasl stealth yedirmeyi planlıorum mrak ediorum cok kucuuuk ihtmal we yedirsende adam safe zone'a kacar oradamı durcak...!!! hepsi aynı yola cıkıor...

Yukarı Alt