Tıbben öldüğü açıklanan üç yaşındaki çocuk, saatler sonra kendine geldiğinde öbür dünyada büyükannesi ile karşılaştığını söyledi.

Almanya'da büyükbabasının bahçesinde oynarken bir göle düşen üç yaşındaki Paul, daha sonra olanlar ile herkesi hayrete düşürdü.

Büyükbabası onu suyun içinden çıkardığında nefes almayan küçük çocuk hemen helikopterle hastaneye kaldırılıp, yoğun bakıma alındı.

Hayatını kurtarmak için uğraşan doktorlar, tam üç saat 18 dakika sonra tekrar kalbinin atmasını sağlamayı başardılar.

Klinik yöneticisi Prof. Dr. Lothar Schweigerer, "Buna benzer bir şeyi hiç yaşamadım. Onun yaşındaki çocuklar suyun altında sadece birkaç dakika kalsalar da yaşama dönemiyorlar." açıklamasını yaptı.

Ancak Paul'un doktorları ve ailesini şaşırtması bununla kalmadı.

Paul, hayata dönmesinin ardından hastanedeki yatağında ailesine "Cennette Büyükanne Emmi ile birlikteydim. Bana hemen aşağıya dönmem gerektiğini söyledi" dedi.

Bunlar gene uydurma yahu bu yabancılar böyle şeyleri çok uydururlar yok yerin altında vampir varmış felan daral:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yalann, ulen bi kere bi kalp 5 dk atmayınca hop üstünü örtüyorlar öldü diye doktorlar .. Bu çocugu kurtarma çabası ne içinmişte 3 saat 18 dk sonra kalbini tekrar attırmışlar, ne yapmışlarda 3 saat sonra kalp atmaya başlamış .. Hikaye, bide büyükannesi babasıyla annesine selam söylemiştir kesin beni merak etmesinler ben iyiyim burda demiştir :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
Yalann, ulen bi kere bi kalp 5 dk atmayınca hop üstünü örtüyorlar öldü diye doktorlar .. Bu çocugu kurtarma çabası ne içinmişte 3 saat 18 dk sonra kalbini tekrar attırmışlar, ne yapmışlarda 3 saat sonra kalp atmaya başlamış .. Hikaye, bide büyükannesi babasıyla annesine selam söylemiştir kesin beni merak etmesinler ben iyiyim burda demiştir :mrgreen:
helikopterle hastaneye kaldırılıyorsa farkı vardır :wink1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Mike Shinoda demiş ki:
Toxicated demiş ki:
helikopterle hastaneye kaldırılıyorsa farkı vardır :wink1:
Yapma bro gözünü seveyim, ne kadar farkedecek ki en fazla .. daral:

bence yalan deyil ben bunlarla ilgili bir cok kitap okudum ölümden sonra yaşam vs. Reankarnasyon vb. olaylar gercek hayatta yasanmıs kanıtlanmıs dır bi ara Tvde Atv De Savaş Ay'ın prg. cıkarmıslardı hayretle izlemıstım bu haberş görünce o kadar şasırmadım acıkcası

saçma kabir hayatı diye bişey var ...o zaman bu çocuğa inanırsak kuran'a da inanmamız gerekmez ...

furious demiş ki:
saçma kabir hayatı diye bişey var ...o zaman bu çocuğa inanırsak kuran'a da inanmamız gerekmez ...
Haber de böyle yazıyordu paylaşmak istedim. Artık ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyoruz. :headbang:
Ayrıca burada müslümanlıkla alakalı birşey yazmıyor. Bu çocuğa inanırsak Kuran a inanmamıs oluruz yanlış bir ifade. 3 yaşındaki bir çocuğun hayal dünyasında neler geçiyor. O anlarda neler yaşadı bilinmez.

Yukarı Alt