- Resim Silinmiş.​
1-Kendinizi Bize Kısaca Tanıtırmısınız ?
Web Tasarım işi ile uğraşıyorum ve bütün gün boyunca bilgisayar başında vakit geçiriyorum. Çalışırken müzik dinlemeyede bayılırım^^ O sebebden müziğim 7/24 açıktır. Extraloob.com'da gündelik hayatımda bir yer edindi diyebilirim.

2-Titus Pullo Nickinin Anlamı Nedir?
Yabancı bir dizide eski bir roma askerinin karakter adı.

3-Forumda En Zorlandığınız Zaman Neydi?Nasıl içinden Çıktınız?
En zorlandığım zamaaaann ^^ Hiç olmadı galiba

4-Hayatınızdaki En Komik Anınız Neydi?
EN olarak ayıramazsamda bir çok komik anım var. Şimdi temel fıkrası anlatır gibi sonrada reaksiyon almazsa hoş olmaz lol :P

5-Bu Forumdaki En Sevdiğiniz Arkadaşınız En Yakın Dostunuz Nedir?
Forumda ki en sevdiğim arkadaşım nedir? Güzel soru. Kimseyi ayıramam lakin halilden başlar berkere oradan okana oradanda droya vs..vs.. uzar gider dsoyalarım^^

6-Ne Tür Müzik Dinlersiniz?
Yabancı Jazz, Rock, Metal

7-Hayatınızın Dönüm Noktası Olarak Adlandıracağınız Bir Zaman Varmiydi?
Yaklaşık bundan 3 yada 4 ay önce ankaraya taşınmam oldu.

8-Hayatınızda Yapmak İstediğiniz En Büyük Şey Nedir Bunu Başarabildinizmi?
Yapmak istediğim en büyük şey uluslar arası bir firmada çalışmak ve ülke ülke gezmek^^

9-Forumda Daha Çok Hangi Konu İle İlgileniyorsunuz?
Donanım kısmı en çok ilgimi çekiyor diyebilirim.

10-Hayatımda olmadan yapamam dediğiniz şeyler varmıdır?
En başta bir kere hatunlarım xP Arkasından lanet olası bilgisayarım ve hard disklerim lol xP

11-Extraloob Sitesiyle Nasıl Tanıştınız?
Bir arkadaş vasıtasıyla tanışdım. Açıldığı ilk gün farklı bir acc ile buradaydım.

12-Oyundaki En Komik Anınınızı Bizimle Paylaşırmısınız?
* Sro oynamıyorum^^

13-En Sevdiğiniz ve En Gıcık Olduğunuz Ünlü(ler) Kimlerdir?
Liv Tyler, Al Pacino, Robert De Niro, Jim Carrey... Bunlar en sevdiklerim. Gıcık olduğum ünlüler türkiyede var onlarda mustafa sandal, serdar ortaç, doğuş, Sezen Aksu, say say bitmez çok fazla var :P

14-Kendinizi Tek Kelime İle Bize Tanıtırmısınız?
Keyfi^^

15-Hayatınızda olmassa olmaz dediğiniz şeyler varmıdır
bkz:10

16-Size nasıl hitap edilmesini seviyorsunuz?
Tito xP

17-En sevdiğiniz ve en sevmediğiniz karakteristlik özellikleriniz?
Vurdumduymaz gamsız olmamı çok seviyorum^^ Sevmediğim yanım ise bazı konularda takıntılıyım^^

19-Sevdiğiniz biri için herşeyi göze alirmısınız ?
Kısa ve net cevap vereyim EVET lakin en sevdiğim biri kimdir onuda kimse tahmin edemez xP

20-Forumdan kalan zamanı nasıl değerlendirirsiniz?

İşlerimle ilgilenirim. Projeler arda arda olduğu için bir kaç ay daha çok yoğunum

21-Asağıdaki kişileri kendine has özellikleri ve kendi yorumlariniz ile tanimlar misiniz?

Extraloob: Bilir kişi lakin bilmediği şeyleride kılıfına mükemmel uydurabilen çözemediğim zekaya sahip. Garip bi özellik bu xP Ama kendisi candır meslek taşım oluyor kendileri -.-

Prada: Görüşlerimiz hep çatışıyor ama bu yüzden dostuz zaten. Tartışacak çok şeyimiz var. Lakin bugün birşey keşfettim Siyasi konularda bu kadar geniş kapsamlı tartışabileceğim kapasitede tek kişi xP

Kemalist: İstanbul Taksimde veya Ankara Kızılayda halkın önünde dara ağacına götürmeyi plandadığım kişi. İbretlik insan -.- Anladı o

Majestic
: Bu adama yaz yaz bitmez yaw. Geniş bi insan fiziki olsun zihinsel olsun :P Şaka bi yana emekçi ve halkın dertlerinden anlayan birisi. Kardeşim diyebildiğim sayılı insanlardan sanal alemde. Her konuda ona güvenebilirim.

Daha çok isim yazmak isterdimde prosedür böyle galiba ^^

22-Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz
Güzel bir etkinlik lakin aynı soru tekrar tekrar yöneltilmese 10 numara olucak xP Çok gecikmeli oldu üstelik röportaj. Neyse basına fazla laf söylemeye gelmez iktarın koltuğunu sallar bunlar xP

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok güzel bir çalışma olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.
Ps:Titoyu tanımış olduk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wuhuuuuu bizde artık konuşmaya başlamıştık nerede kaldı bu ropörtaj diye, canımsın bro tam bir cumhuriyet gazetesi okur edasında okudum lezzet aldım çok sade ve cool bir yazı olmuş bayıldım ingilizler hep şöyle cümle kurarlarmış, çalışmanız bir harika yazı bir muhteşem çok güzel açıklamışsınız AMA :twisted: :mrgreen: :santa:

Kod:
16-Size nasıl hitap edilmesini seviyorsunuz?
Tito xP

kuzum insan şuraya not düşer extra buldu bu takma ismi diye benide gururlandır azıcık canım hepinize takma isim koymuyor muyum ben bakayım :D :P

ellerinize sağlık çok cici olmuş 1-2 saat sonra çayımı içerken bir tur daha okuyacağım :coffee:

bana tuti dedi -.- tez vurun kellesini globaller xP

@extra

bro illaki kendine pay çıkaracaksın xP Ama ciddi Tito ismi hoş oldu Titus Pullo / Tito bu iki isim hayatımda büyük yer tutuyor. Bu kış dava açmayı düşünüyorum mahkemeye gerçek adımıda Titus Pullo yapıcam xP

Prada

Waaaa sonunda gerçekleşmiş roportaj.

Her satırını okudum, her satırında ayrı bir ahenk var. Çok güzel roportaj olmuş cevaplar açık , net ve cool tito :muck: :kalp: :beer:

Kod:
Kemalist: İstanbul Taksimde veya Ankara Kızılayda halkın önünde dara ağacına götürmeyi plandadığım kişi. İbretlik insan -.- Anladı o
:lol: :lol: :P

Yukarı Alt