az kaldı redsea da yarın terör estirecegiz gavurları haşamat edecez Razz pazar saat 21:00 da dw military camp ta savasımız var ottoman_turk olarak her türkü bekleriz izlemeye

Gokhan66

Makmen demiş ki:
ben daha tg bulup tg kesemedim adam 24 satte 3 yarkan kesio ne diim hll olsun birazda sans isi ben kac kez bekledim tg daha gormusluum yok
Bende Tg nin ustasıyım 2 kere üst üste Tg kestim Razz

Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
öncelikle tebrik ederim ben ilk charımda 36 lwl bowcu ile tg gitmistim bütün guild ile birilkte herkes biryere dagılmıstı bir baktım tg yanımda cıktı ilk tg deneyimim oldugu icin cıktıgı an sanki azer bülbül gibi titremeye basladım sonra bir kac ezik daldı bende daldım sonra guild toplandı falan ben kestim ama ben hala titriyorum yani öyle böyle degil kestim ama benim kalbimi görseniz sanki davula vururlarya öyle ses geliyor mübarekten bıraksam sanki dısarı cıkcak gibi baktım herkes tebrik falan yazmaya basladılar onlara cevap verirken tek bir tane bile item alamadım :lol: :lol: yani hiç bir sey alamadım sadece ismim yazdı o kadar :lol: herkesde benim itemlerimden otlandılar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: iste buda benim ilk tg deneyimim zaten ondan sonra da bir daha hiç kesmedim popcorn popcorn popcorn popcorn extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer

balrog demiş ki:
valla Xian da da cok kotu ya bı dunya sosun setcı var onalardan bıze yarkan dusmuyo bıle ya
kardesım yarkan cıkdımı 50-60 kısı hemen basına doluyo 15 dk dayanamıyo bıle Sad tg ve dıyerlerınden soz bıle etmeyelım

Valla senı bılemem ama Xıanda 47 levelda tg 57 levelda ıse uruchı kestım 67 dede isyuyu keserım :lol:

Bırazcık deneyım :lol:

Yukarı Alt