BaSoryong

Buralıyım
Vuhu Supper Olmuş.. Ellerine Sağlık.
Yeni, Bol Sorular yerçekten güzel olmuş (:

Hülya Ablamızıda Tanıdık Sıradakini İple cekiyorum ..

Mükemmel Her Satırı okumaktan Keyif Aldım...
mavii seni böyle birden yükselten basarılı calısmaların için Tebrik ederim...
ve SnowFlake Sanada Gecenin bu vakti İçimde bir tebessüm uyandırdıgın için teşekkür ederim..

Yeni konukları sabırsızlıkla beklıyoruz

Ben yokum :'(
Hani tospacandık,Sığar mı insanlığa hülya sığar mı ? İçimde ateş var ateş :lol:
Ps:3 gün başkanyardımcısı modundayım sana karşı :mrgreen:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Josephine demiş ki:
Teessüf ederim :mrgreen: ben de düşündüm dedim şimdi bu tospa için ne yazsam az kalır, en iyisi hiç yazmayayım ahahah :santa:
İsmini yazmadıklarım msnden taarruza geçmesin yaa onları da seviyorum :D

SnowFlake demiş ki:
Josephine demiş ki:
Teessüf ederim :mrgreen: ben de düşündüm dedim şimdi bu tospa için ne yazsam az kalır, en iyisi hiç yazmayayım ahahah :santa:
İsmini yazmadıklarım msnden taarruza geçmesin yaa onları da seviyorum :D
Sığar mı Hülya sığar mı? ^^
Guduuu işin şakası bi yana gerçekten harika bir röportaj olmuş ; Zaten tanıyodum ama daha da yakından tanıdım ; Emeği geçen herkese :muck: :kalp:

Roportaj guzel olmus ayrica ikinizede tesekkurler.

Okurken en cok guldugum sey de..lol
Bu soyledigin uc kisilik teorisinden, cogunluk olarak gercektende kiz arkadaslarimizda bulunuyorT.T

Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime
Neşeli, duygusal, sinirli.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
- Resim Silinmiş.​

Selamlar. Öncelikle kendinizden biraz bahseder misiniz?
Merhaba :) Adım Hülya. 17 yaşındayım, öğrenciyim. Sizlere İstanbul'dan sesleniyorum :P Yaklaşık 3 senedir sitedeyim. Bu röportajla biraz olsun iletişim kurabilecek olmamız beni şimdiden heyecanlandırıyor keyifle okumanız için tüm içtenliğimle başlıyorum yazmaya

İleride yapmak istediğiniz meslek hakkında bizi bilgilendirir misiniz?
Aslında çok kararsızım aklımda birkaç seçenek var, zaman gösterecek. İleride olur mu bilmiyorum ama, moda tasarımcısı olup küçük bir dükkanda kendi tasarımlarımı satarak ticarete atılmak... Daha sonra farkedilip dünyaya açılmak vs. çok tatlı bir hayal gibi

Bizimle sizin için önemli bir resmi paylaşır mısınız?
Böyle kişisel bir anı niteliğinde resim gelmiyor aklıma ama Şebnem Ferah'ın imzladığı albüm benim için çok özel

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?
Abi desteği. Zaten hep onun charı ile ilgileniyordum ^^ sevdiğim söylenemez...

http://www.extraloob.com sizin için ne ifade ediyor?
Binbir çeşit insanla aynı ortamı paylaşmak insana çok değişik hayat tecrübeleri kazandırıyor. Hayatım boyunca unutmayacağım şeyler yaşadım, büyüyorum burada daha ne olsun?

Extraloob.com'u gelecekte nasıl bir yerde görüyorsunuz?
Her şeyin her zaman daha fazlası olacak burada bir tek bundan eminim :) kişiler olaylar değişse de buranın yeri hep ayrı olacak insanlarda...

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
Kar tanesi demek. Nick bulma konuşunda beceriksiz bir tospa olduğum zamanlar - ki halen öyleyim- "aaa kar tanesi yapayım" dedim ve ingilizcesini yapmayı uygun gördük =) Daha sonra Majestic sayesinde bu nickin yüceliğini tesadüfen anlamış oldum imzama baktığınızda anlayabilirsiniz :)

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?
SF var işte :santa:

Olmazsa olmazlarınız nelerdir?
Kesinlikle müzik. Sinir krizi geçirdiğimde dahi müzik dinleyerek rahatlarım, baş ağrısına Şebo birebirdir :D Ailemle ne kadar sorun yaşarsam yaşayayım onlarsız yapamam... Bir de internet bağımlısı olduk yeni nesilcek xD

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
Avrupa Yakası bittikten sonra Türk dizilerini yoğun olarak takip etmiyorum. Son zamanlarda yabancı diziler izliyorum...
Program olarak kral triasını kaçırmam ^^

Forumda en çok takip ettiğiniz bölüm hangisidir?
Sözlük, Kültür & Sanat ve Off Topic. Biraz da derin devlet xP

Forumda yapılan aktiviteler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Binlerce kişi aynı anda buradaysa bir bildikleri vardır :) Güzel arkadaşlıklar kuruluyor, yoğun bir ortam zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bu iyi bir şey :nod: :santa:

Defalarca izlesenizde sizi ilk izlediğiniz gibi heycanlandıran bir film var mı?
PS: I Love You
...

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
9. sınıftaki edebiyat öğretmenimi çok severdim. Halen yokluğunu çekiyoruz bütün sınıf :mrgreen: Onun kadar düzgün karekterli olmak hayata onun gibi bakabilmek onun gibi yaşamak isterdim...

Hangi yazarların kitaplarını okumakdan hoşlanırsınız?
Özellikle takip ettiğim yazarlar yok pek fazla ama araştırma ruhumda vardır bilgiye aç bir kurtçuğum ben. :nod: Yeni çıkan kitapları, çok okunanları, iyi eleştiri alanları inceler özetlerine bakar bu bana göre der ve okurum. Yoğun bir okuyucu olmasam da Türkçe takıntım kitaplardan gelir :)

Kendinizi benzettiğiniz bir ünlü var mı?
Yok. Annem Şebo'ya benzetir beni ama alakamız yok keşke olsa :twisted:

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?
Müzik, kitap, pc, tv, dörtgeni :P bu dikdörtgende uzun kenarlar pc ve müzik oluyor :mrgreen:

Aşka inanır mısın?
Aşka inanırdım her hücremle... Artık bir hastalık olarak bakıyorum kendisine, geçmiş olsun :)

Kıskanç mısınızdır?
Aslında sadece tatlı bir kıskançlıktan bahsedebilirim. Ben en çok mutluluğu kıskanırım :)

Haftalık/aylık atkip ettiginiz dergi var mı?
Aboneliğim yok ama sayı içeriğine göre takip ettiğim dergiler var.

Sporla ilgileniyormusunuz?Yaptığınız/yapmak istediğiniz bir spor var mı?
Yaptığım bir spor yok her halimden bellidir zaten xD yeteneğim de pek yok. Futbolla bir çok bayana oranla daha çok ilgilenirim. Galatasaray aşkı işte :curtain:

Sitede bulundugunuz süre içersinde öğrendiniz en önemli şey/şeyler nedir/nelerdir?
Sayısız şey öğrendim hangi birini saysam :) hayatın gerçekleriyle tanıştım büyüdüm adam oldum

Hayatınızda dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?
Olmaz mı... Anlatmamayı tercih ederim :wink1:

Sizi en çok ne kızdırır ?
Yanlış anlaşılmak ve haksızlık.

Sitemizde sizin için ayrıcalıklı birileri var mı? Yorumlarınızı alabilir miyiz?
Black Rain : Kardeşimdir, hayatta en değer verdiğim insanlardandır. Beni en zor günlerimde bir tek o yalnız bırakmadı hakkını ödeyemem. O herkesten iyi bilir bendeki yerini. Çok seviyorum seni canım ardeşim. :kalp:
Quensis : Bu vatandaş da bitanecik kuzumdur :P Şebo konserine gittiğim gün buluşacaktık abim baltaladı günümüzü :mrgreen: Şu sınavı kazansın daha sık görüşebileceğiz :kalp:
Mike Shinoda: Bu tospa ile yeni tanıştık iyi anlaştık böyle devam etsin :beer: bol kahkahalı günler diliyorum efenim :nod: :headbang:
extraloob : Bu sitenin kapılarını açıp bir çok şeye vesile olduğu için kocaman bir teşekkürü hakediyor :buddha:
Majestic : Ne zaman sıkılıp bunalsam imdada yetişip o güzel sohbetinle bana yol gösteriyorsun... İyi ki varsın abilerin en şahanesi :santa:
mavii : şu nickin anlamını ben de senden istiyorum :P röportaj boyu kahrımı çektin sana da teşekkür ederim :)

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Birbirimizi daha iyi tanıyoruz. Eline söz hakkı verilen insanlar bütün içtenliğiyle aile bağını güçlendirmeli bunun için büyük fırsattır yayında ve yapımda emeği geçen herkese kucak dolusu sevgiler

Niçin Şebnem Ferah?
Bunu ben de her düşündüğümde farklı cevaplar veriyorum. Bazen tek bir şarkısının tek bir cümlesinde hayat buluyorsunuz bazen çığlıkları sizi kendinize getiriyor. Sesinin berraklığında kayboluyorsunuz. Hayatınızın her anına eşlik edebilecek bir Şebnem Ferah vardır. Kişiliği asla tartışılamaz Türkiye'nin bence en dürüst müzisyenlerinden bunun sayısız örneğini duyabilirsiniz hayranlarından, Keşke onun yaşında olsaydım ve bütün konserlerinde yanında olsaydım. Onunla beraber yaşlanamıyorum ama onunla büyüyorum... :kalp:

Hep sormak istediğim soruyu soruyorum. Yolda yürürken hiç arkanızdan gelenleri kapkaççı olduğu duygusuna kapıldınız mı xD
Hiç olmadı sayende bundan sonra olacak

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Bu büyülü dünyanın tadını çıkarın, hep birlikte oynayalım oyun parkımızda :beer:
Bizler sizleri mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz başarabiliyorsak ne mutlu bize... Kendinize iyi bakın mutlu kalın dostlarım :)

Special tnx Sehnsucht

Saygılarımızla,
- Resim Silinmiş.​

aw haftasonu için muhteşem oldu vodka redbull ve cigarto eşliğinde her satırını sindire sindire okudum bu topici açan mavii kardeşime çok teşekkürler büyük vurgun yapmış helal olsun hülya sana çok teşekkürler bebem kalbini bizlere açtığın için iyi varsın canımcım :muck:

extraloob : Bu sitenin kapılarını açıp bir çok şeye vesile olduğu için kocaman bir teşekkürü hakediyor :buddha:

ayyy ne cici yazmışsın kısss tospa ihihihiii muahhh gözlerinden.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tospa yaa 80 tane smilies kullanmış limiti aşmış bir türlü alıntı yapamadım ahahahhaa :P

Mopneet

Bir insanı kafasında en iyi ve en doğru şekilde tanımlayıp hisseden, karşısındakinin nasıl biri olduğunu çok hızlı anlayan biridir SF.
Çok güzel bir röportaj. İkinizede teşekkürler. ^^

El Verano demiş ki:
mavii demiş ki:
El Verano demiş ki:
Roportaj guzel olmus ayrica ikinizede tesekkurler.

Okurken en cok guldugum sey de..lol
Bu soyledigin uc kisilik teorisinden, cogunluk olarak gercektende kiz arkadaslarimizda bulunuyorT.T

Sözlük yazarına yakışıyor mu bu türkçe? acilen düzelt.
?
mavii'nin demek istediği;

Röportaj güzel olmuş ayrıca ikinizede teşekküler.

Okerken en çok güldüğüm şey de..lol
Bu söylediğin üç kişilik teorisinden, çoğunluk olarak gerçektende kız arkadaşkarımızda bulunuyor.T.T

Şeklinde yazmanı kas etmiş ama her halde senin pcde dil - bölge ing olarak ayarlı o yüzden böyle yazdın diye düşünüyorum :kalp:

ps : Çok güzel Röpotaj olmuş, Hülya bacımızıda tanışmık olduk :) :buddha:
Artık önümüz de ki röportajlara bakalım :)

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
chuBBy demiş ki:

Bu söylediğin üç kişilik teorisinden, çoğunluk olarak gerçektende kız arkadaşkarımızda bulunuyor.T.T

Şeklinde yazmanı kas etmiş ama her halde senin pcde dil - bölge ing olarak ayarlı o yüzden böyle yazdın diye düşünüyorum :kalp:

Sen de hata yapmışsın :mrgreen: ben asdf atarken bile önizleme yaparım :mrgreen: dikkat edin ^^

Ahaha. Birakin bu isleri gece gece, sanki hepimiz Turk Dil Kurumu`nda gorev yapiyoruz. :p

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SnowFlake demiş ki:
chuBBy demiş ki:

Sen de hata yapmışsın :mrgreen: ben asdf atarken bile önizleme yaparım :mrgreen: dikkat edin ^^
af ola Hülya :) 18 saattir uykusuzum olsun o kadar :P

ps : dedim ben :)

Yukarı Alt