Server
Assos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
Beyler yanlış diyorsunuz ama maçların skorlarını bilmiyorsunuz :lol: Önce maç skorlarını iyice takip edin sonra puanım yanlış deyin. :thumbsup:
Ben iddaa 'dan takip ediyorum valla :mrgreen: Almanya 'ya Sırbistan çakmadı mı ? Diğer 2 maçta berabere ?

Toxicated demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Beyler yanlış diyorsunuz ama maçların skorlarını bilmiyorsunuz :lol: Önce maç skorlarını iyice takip edin sonra puanım yanlış deyin. :thumbsup:
Ben iddaa 'dan takip ediyorum valla :mrgreen: Almanya 'ya Sırbistan çakmadı mı ? Diğer 2 maçta berabere ?
Öyle de bak kwanzanın abd maçının berabere bittiğinden haberi yok puan saymış o yüzden dedim dikkatli olalım diye ^^

hmzsnmz demiş ki:
Toxicated demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Öyle de bak kwanzanın abd maçının berabere bittiğinden haberi yok puan saymış o yüzden dedim dikkatli olalım diye ^^
Berabere bittiğini biliyordum da doğru diye işaretlemişim direk de smileyleri saydım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
itiraz ediyorum bankocu kamil abinin puanı 39 olamaz incelensin kardeşim puanları :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Buzzz demiş ki:
Turks 51 8O 8O 8O

bu adama nasıl yetişeceğim :think: :think: :think: :lol:
Onu geçmeyi bıraktım yetişmek hayal, 2. liğe oynuyorum ben o da artık ne kadar şansımız varsa :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu Turks kardeşimiz demek ki iddaa oynasaydı şimdi milyonerdi :lol:

Yukarı Alt