Beyler 2 Tane 60 lwl Full İnt Charım var(EU). Bir tanesinin Ana Buildi Wizart Diğerinin Cleric. Acaba yan build olarak ne yapayım. Daha önceden deneyimli arkadaşlar varsa yorum yapabilir mi? ( Her gün bir lwl atlatıyorum hemen hemen.90'a kadar yolları var)

1. Char

[İNT]Wizart / ?

2. Char

[İNT]Cleric / ?

ps: Bu Charlar pvp e beraber çıkacak birbirlerinden ayrılmadan.Belirteyim dedim.

Cleric/warıror yap warrıor bufftan yararlan hızlı kosmayı her zaman bulursun

Warlock/Cleric'i kesinlikle öneririm,pvp'de muthiş etkili olur nsl...

Warlockla her statuye sokarsın.Sonra sleep attınmı ztn iş biter.Offering koyarsın clericle,offeringe karsı koyucak charda cok yoktur.Botla kasmasıda cok kolaydır.

Wizard/Warlock'ta cok guzel olabilir,youtubeda bi video vardı adam dehset bir char yapmıstı wizard warlockla.Warlock cok onerio gibi oluyorum ama cogu kişi warlock'un gücünü daha anlayamadı.84 lwlda açılan yeni gelen skilliyle potları belli bir sure 4 sn gec bastırıo charlara.Mesela cihnalar potu 5 sn eu 19 sn basio.Panic skilli bu skill.

bncede warlock wızard olmas cunku sen wrlock ıle zehırleyene kadar adam sana 2 damage wursa ınt oldugun ıcın yatarsın o yuzden bence 1 . wızard / clerıc
2. clerıc / bard olması kesınlıkle daha ii olacaktır...

fuem1907 demiş ki:
bncede warlock wızard olmas cunku sen wrlock ıle zehırleyene kadar adam sana 2 damage wursa ınt oldugun ıcın yatarsın o yuzden bence 1 . wızard / clerıc
2. clerıc / bard olması kesınlıkle daha ii olacaktır...
Daha fazla yanılamazdın.Youtube acık olsa sana bir wizard/warlock video koyardım ama...
Warlock,en saglam intcilerden biridri.Elinde kalkan olması buyuk avantajdır.Statueleri cok hızlı koyar.İlk basta bir stun,sonra rakibin offensive özellikleri azlatan bufflar,sonra defansız ozelligi azaltan buflar(bu arada vampire skilli ile kendine can alıyorsun.Sonra bir slepp koydumu adam 20 sn uykuda...Olmadı ustune bide trap.Adam uyurken al staffı eline,ilk light ile uzaklastır sonra tak die cak meteoru.Olmadı bi skill daha.Benim elime versen fena kullanırım.Cleric bard hakkında hep party bulman lzm,botla cok zor kasılır.

Xenas

2. charıda bard yap ++ phy def,mag def,attack raiting , healing, mag attack, gibi bufflarını kullanabilirsin^^

Tabi birde koşma xD

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Titus Pullo demiş ki:
Diyorsunuz ki

Wizard/Warlock
Cleric/Bard

Uygunmudur?
Bence en iyisi Cleric+bard olman ztn wizardın yanına warlock açmışsın bida cleric+warlock olmaya gerek yok cleric+bard git uygundur^^

Yukarı Alt