arkadaslar botla kasamıyorum yha 2 dk ya dc yiyo yada tamamen kapanıo mas ustune gelio botu aldım alalı bu sorun var lutfen yardımcı olun sronun tum ayarları minmumna dusurmeme ragmen sonuc gine aynı botta bakmadığım yer değiştirmedim ayar kalmadı gene aynı atak yapıor sonra bi bakmısımdc car yatmıs towndan yeniden doğuyor olmuyo böle lutfen yardım edeinnnnn

Gameworld

Bilgiliyim
volkan.ka demiş ki:
Botlarla alakası yok bunun.
Ya oyunda sorun var yada bizim çok hızlı TTNET imizde 8)
+1
Böyle problemlerle bu aralar çok karşılaşıyorsunuz bunun nedeni bot değil ttnet dir.

arkadaşlar bende de benzer bir problem var. ttnetten kaynaklandığını düşünmüyorum. oyuna direk yada loader'la girince problem yok ancak botla oyuna girer girmez yada daha karakter seçme ekranındayken oyun windows'a düşüyor. bugün başaldı bu problem. botu baştan kurdum ama nafile. yardımcı olur musunuz?

Gameworld

Bilgiliyim
banavurma demiş ki:
arkadaşlar bende de benzer bir problem var. ttnetten kaynaklandığını düşünmüyorum. oyuna direk yada loader'la girince problem yok ancak botla oyuna girer girmez yada daha karakter seçme ekranındayken oyun windows'a düşüyor. bugün başaldı bu problem. botu baştan kurdum ama nafile. yardımcı olur musunuz?
Oyunun windows a düşmesi farklı bir durum buda bu aralar aşırı sorunlu olan isrobottan kaynaklanıyor biraz

Yukarı Alt