2.4 milyon Dolar uçup gitti!
Ufuk Ceylan için 1 milyon Euro artı 3 oyuncu veren G.Saray, 2.4 milyon Dolar'lık külfetten de kurtuldu.

Ufuk Ceylan için Manisaspor’a 1 milyon Euro artı 3 oyuncu veren Galatasaray Yönetimi, bu takas sırasında 2.4 milyon Dolar’lık külfetten de kurtulmuş oldu. Takasta kullanılan futbolculardan Yaser Yıldız, Mehmet Güven ve Orkun Usak’ın yanı sıra Antalyaspor’a gönderilen Necati Ateş’in yıllık toplam alacağı 2.4 milyon Dolar’a denk geliyordu. Bu durumda Ufuk’un transferi de hemen hemen bedavaya getirilmiş oldu. Manisa’ya verilen oyuncuların bonservis maliyeti de yoktu. Yaser Kartalspor’dan, Orkun da Erciyesspor’dan bedavaya alınmış, Mehmet Güven ise altyapıdan yetiştirilmişti. Yönetim Elano ve Keita gibi diğer transferleri de taksitlere bölmüş, böylece kulübün büyük bir mali yük altına girmesi önlenmişti.​

Absence

Okadar borç olunca bakın ne güzel yararlanıyorlar elindekilerden ama Türk oyuncular için geçerli yabancılara hala servetler dökülüyor Türkiyede

Absence demiş ki:
Okadar borç olunca bakın ne güzel yararlanıyorlar elindekilerden ama Türk oyuncular için geçerli yabancılara hala servetler dökülüyor Türkiyede
Öyle ama Galatasaray diğer takımlara göre fazla para vermiyor yabancılara.Beşiktaş İsmail'e 6.5milyon euro bonservis veriyor.Fenerbahçe 10milyon euro karşılığı Mehmet Topuz'u alıyor.Galatasaray 7milyon euroya Keita, 8Milyon euro'yada Elano'yu aldı.Yani ben GS'ni fazla para harcadığını düşünmüyorum.

Absence

Juarez demiş ki:
Absence demiş ki:
Öyle ama Galatasaray diğer takımlara göre fazla para vermiyor yabancılara.Beşiktaş İsmail'e 6.5milyon euro bonservis veriyor.Fenerbahçe 10milyon euro karşılığı Mehmet Topuz'u alıyor.Galatasaray 7milyon euroya Keita, 8Milyon euro'yada Elano'yu aldı.Yani ben GS'ni fazla para harcadığını düşünmüyorum.

İsmail yabancı oyuncu mu? kastettiğim Türk olmayanlar tamam avrupada m euro lar havada uçuşuyor ama onların oyunculara verdiği ücretler bütçelerine göre ve Türkiyede sadece yabancılar fazla para alır
-Mehmet topuz bir prestij kavgasına dönüşmüştür Aziz yıldırım kazanmış ve 9 m euroya bu adamı almıştır biraz fazlada olsa kaliteli bir adam bu transferi ayrı tutuyorum
-İsmail 6.5 + serdar verildi çok yetenekli bile olsa var bir işler 8 m daha verdiler veriyorlarda veriyorlar

Yukarı Alt