KaraKuzgun-min.png

itemleri 12 dg legend fb. - staff 123 dg legend dress- avatar flag var. skiller full.
KaraKaplan-min.png

avatar flag var. itemler rare magic 12dg 13dg karışık.
KaraTilki-min.png

angel dress var. itemler 12 dg legend. 2h silah 13dg legend. full farmlı skilleri.

isteyen varsa lütfen yazsın piyasa bilgisi hiç yok bende. Çok büyük beklentim de yok zaten. İlgilenen olursa konunun altına yazabilir.

Eğlenceniz bol olsun...

KaraKuzgun fiyat nedir acaba ?
Hocam vallahi piyasayı bilmiyorum. Hangisini almak istiyorsan ya da hangilerini; şu kadar vereyim kabul edersen de ben de makul gelirse vereyim. Ama tabi 100-200 e de olacak şey değil. Piyasası öyleyse de satmayayim kalsin derim. Piyasayı hiç bilmediğim için fiyat biçemiyorum o yüzden sizden teklif bekliyorum.

Arkadaşlar ogrendigim kadarıyla piyasasi baya düşükmüş, 300-500 malesef düşük rakamlar. Satmam kalır kenarda daha iyi diyorum. Satmak istememdeki amaç bir pre parası pet parası çıksın istiyor olmam. O yüzden ben en iyisi bir fiyat biçeyim, almak isteyen olursa öyle yazsın. Yoksa da kalsın artık... İstediğim fiyat bu üçüne; 1500 TL . Bu arada ek olarak lucky dress te var, yazmayi unutmuşum.

Yukarı Alt