- Resim Silinmiş.

sizin İcin Ugrastım Arkadaslar Olmayabilirm Ama Sansımızı Denemeq lasım Bos Bos Oturacaımıza Birisinin İp Bulacagı Yok We ben Elimdki İp Ler size Weriyim Dedim We Hangi İp Girerse Giren arkadasımız Bu konuya Girdim İste Su İp Ler Falan İp İ Yazsın Deneyen arkadaslarımız Denemesin Direk girsin ...

Hazır Koymusken Buda Bizim LoL Char Rolling Eyes

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çalışmıyo full undergong veriyo en az 30 kere denedim Question

Arıyorum Kardes Ip Cok İp Buldum Hepsinde girdim 30 Dk Oynayınca İp Weriorum Dc Wermesse 30 Dk icinde extraloob a weriorum Ama Oyunda Turk Oldumu Hemen Dc .

_alpoza_ demiş ki:
Arnildcivardagezer demiş ki:
passwordlere bakarak
nasıl arıosun password lardan biz de ip araken onlara dikkat edelim belki buluruz die sölüorum
aramıyorum enbasitinden şöyle izah edeyim password e baktın pasword 1445
bu password onceden kullanıldı ve artık bunu kullandıgın ip le oyuna baglanamıyosun ozaman bu password e sahip olan hiçbir ip ile baglanamassın (ihtimal %95)
neden: çunku paswordler genetare ettiklerinde hepsi birden ediliyor bu 1445 passwordu ilk cıktıgı zaman yaklaşık 20 tane ip vardı aynı password le generate edilmiş araşarından sadece 1 tanesi oyuna girebildi yada 2 tanesi orası onemli deil ama sonucta ipler patladı daha onceden verilmiş bi password başka bi ip yede verilmedigine gore bakıyosun aynı pass ve patladı deneme bile

_alpoza_ demiş ki:
passwordlere bakarak
nasıl arıosun password lardan biz de ip araken onlara dikkat edelim belki buluruz die sölüorum
aramıyorum enbasitinden şöyle izah edeyim password e baktın pasword 1445
bu password onceden kullanıldı ve artık bunu kullandıgın ip le oyuna baglanamıyosun ozaman bu password e sahip olan hiçbir ip ile baglanamassın (ihtimal %95)
neden: çunku paswordler genetare ettiklerinde hepsi birden ediliyor bu 1445 passwordu ilk cıktıgı zaman yaklaşık 20 tane ip vardı aynı password le generate edilmiş araşarından sadece 1 tanesi oyuna girebildi yada 2 tanesi orası onemli deil ama sonucta ipler patladı daha onceden verilmiş bi password başka bi ip yede verilmedigine gore bakıyosun aynı pass ve patladı deneme bile
thnx extraokk

Baqın Msn mi Eklersenız Sevinirim Bi Sorunm War Sorucam O zaman Daha Rahat İp Wericem

Nese Yazıyım Sorunumu Ben Resim Koyamıorum Konuya Neden Eskiden Koyuyodum Bide Bilen Warsa bi Acıqlasın Bide Onun Dedigi Sekilde Koyam :lolmuch:

kahvekeyfi

Spring demiş ki:
sizin İcin Ugrastım Arkadaslar Olmayabilirm Ama Sansımızı Denemeq lasım Bos Bos Oturacaımıza Birisinin İp Bulacagı Yok We ben Elimdki İp Ler size Weriyim Dedim We Hangi İp Girerse Giren arkadasımız Bu konuya Girdim İste Su İp Ler Falan İp İ Yazsın Deneyen arkadaslarımız Denemesin Direk girsin ...
kardeş bizde biliyoruz bu siteleri elimde böyle socks5 proxyleri olan site çok ama hiçbiri psroyu çalışyırmıyor kahvekeyfi

Yukarı Alt