EnDZoNe

1.336 Patch ve Önceki Patchler [Hata Alanlar İçin]

Silkroad'ın bugün yaptığı güncellemeden sonra patch olaylarında bir çok karışıklık oldu.Size teker teker link olarak sunacağım bende.Önceden uyarayım , patchi kurmadan önce her hangi bir update yapmayın.

1-330 - 1.332 >> 1.333 (Son Patch)

Bu patch ile sorunsuz olarak oyuna giriş yapabilirsiniz , her hangi bir güncelleme yapmadıysanız veya hata almadıysanız bu patchi indirip kurmanız yeterlidir. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

1.315 >> 1.320 (Hata alanlar için)

Bu patch eğer oyunda her hangi bir hata aldıysanız ve tekrardan kurduysanız yüklemeniz gerekli olan patch.Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

1.321 >> 1.329 (Hata alanlar için)

Bu patch eğer oyunda her hangi bir hata aldıysanız ve tekrardan kurduysanız yüklemeniz gerekli olan patch. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Eğer 1.315 Full Clientiniz yok ise
Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz

Full Client Aresten indiriyor . Biraz kolayına kaçtım işin ama 20 dakikada indirebilirsiniz bu yöntem ile :) Saygılarımızla ;

oyunu sildim yeniden kurdum bu sizin verdiniz patch ı açmaya çalışıyorum olmuyo hata veriyo

EnDZoNe

1.330 a kadar clienti getirmen lazım . Senin client kaça kadar ? 1.315 ten 20 ye var 21 den 29 a var patchler . Senin Global Offical yazan client hangisi ?

kardeş verdin linklerden indirdim ama olmuyo direk üstüne tıklayınca açılmıyo açmak için veb hizmetlerini kullan diye yazı çıkıyo

rar dosyası olsa buraya çıkarı seçer açarım ama bu metin belgesi gibi bişi açmak için program istiyo

Yukarı Alt