bumu sizin yardım anlayışınız sabah saat 7den beri cevap bekliyorum bi konu yaptınız bari takip edin !!!

ecsro üyelik açılana kadar bana geçici olarak bi üyelik verebilecek arkadaş varmı üyelik sistemi açılınca charını kasılmış ve itemli şekilde geri vericem şifresini değiştirebilir sonradan kendisi lütfen..

yeni media.pk2 gelmiştir. alternatif henüz olmadığından bütün media linkleri rapid dir.

Şu media pk linklerinin hepsini rapid yapmasan kardeşim ne dersin? Ben mesela tek tıkla indirmek istiyorum gamerzcorpdan

kajmeran1265 demiş ki:
topunuzun gelmişini geçmişini sizin ya bu ne allah aşkına kaç gündür bi cvp veren olmadı !!
Konusmalarina dikkat Et! :wink1:
Cok sagol mert cok isime yaradi valla. :muck: :beer:

arkadası ben ındırdm herşeyı kurdum tıklyıorum lunchere acılıyor servere secıyoruum 2 3 sanıye sonra

can't create file transfer manager!
Maybe Pack file corrupted or someone already access it!!!

bu hatayı verıyorr lutfenn yardımmmm + ecsroda uyelıgı olupta oynamyan varsa alabılırım uyelıkdede sorun var 3 hafta gıbı bekleyemem .. lutfen yardım arkadaslar beklyıorum cevablarınızı

ya yardım edebılecek yokmu :S wallahi ... Şu OKullar Açılmadan Doru Düzgün oynayabilsem :S

2sini indirdiğinde o uğdate haricindeki dosyalar.
alttaki updateleride indirdiğinde yeterli olacaktır.

yokmu cewap wericek arkadasalar bende sjsro war hanqisini inidrmem gerkio ecsro da oynamam için?

Yukarı Alt