herşey iyi güzelde, niye premiumlu char oyuna giremiyor trafik veriyor burası biraz saçma sanki

premiumla zorla giriyorum birkac kere acıp kapatarak. premiumsuz nasıl olacak kimbilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Şaka gibi birşey olmuş bu.

Preli charlara Trafic veriyor :D

Demekki yine güncelleme gelecek ben yine loader'ı sbot'u , isrobot'U , clienti ,tbot'u upload edicem :cry: :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Prada demiş ki:

Demekki yine güncelleme gelecek ben yine loader'ı sbot'u , isrobot'U , clienti ,tbot'u upload edicem :cry: :cry:

kardeşin her salı aynı duruma düşüyor işte tam şaka gibi, her salı bu aptallığı yapıyorlar ulen 6 saat çalışma vardiyorsun süre bitiyor gene kapatıyorsun ne aptal herif bunlar yaaa yok client upload et yok 5 tane botu upload et wayyy halimize her salı böyle yorgun argın geçiyor lakin bugün kemalist'ime çok teşekkürler yükümü bayağı hafifletti :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Prada demiş ki:

kardeşin her salı aynı duruma düşüyor işte tam şaka gibi, her salı bu aptallığı yapıyorlar ulen 6 saat çalışma vardiyorsun süre bitiyor gene kapatıyorsun ne aptal herif bunlar yaaa yok client upload et yok 5 tane botu upload et wayyy halimize her salı böyle yorgun argın geçiyor lakin bugün kemalist'ime çok teşekkürler yükümü bayağı hafifletti :muck:
Bir daha böyle bir şeye kalkışırsam 2 olsun her salı geç kalkacağım :mrgreen:

valla helal olsun sanada hacım , kafayı yiyecektim yahu xD

Şaka gibi 2 gün sonra canavarı karaya çıkartıp oyuna başlayacağım silk,sbot herşeyi aldım trafic sorunu mu var O.o :'| Acaba Core2Quad 2.5 Ghz. 2x 2GB DDR3 RAM Palit GTS 250 GDRR3 1GB Ekran kartıyla ile kaç client açacağım :detective:

Yukarı Alt