1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

ZyXEL 20 yaşında


 1. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  1989 yılında dört mühendisten oluşan ekibiyle küçük bir şirket olarak yola çıkan ZyXEL, 20. yaşını kutluyor. ZyXEL Türkiye, 20. yılı İstanbul'da düzenlenen bir basın toplantısı ile kutladı.

  [​IMG]

  Dr. Shun-I Chu tarafından 1989 yılında Tayvan’da kurulan ZyXEL kuruluşunun 20. yılında, 3.200’den fazla çalışanı ve 70 ülkedeki ofisleri aracılığıyla 150 ülkeye çözüm sunuyor.

  Merkez Ofisi Hsinchu Science Park’da yer alan ZyXEL’in bugün küresel çapta 32 ülke ve bölge ofisi ve 2 Ar-Ge merkezi bulunuyor. Gartner ve IDC verilerine göre dünyanın en büyük DSL ve residential gateway üreticisi olan ZyXEL, 16 ana ürün grubu altında, en modern tasarım ve en kaliteli çözümleri sunuyor. Bilgi alışverişini hızlandırarak kişi ve kurumların verimliliğini artıran toplam internet çözümleri üreten ZyXEL, 2007 yılı Haziran ayından bu yana ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. ismiyle yerel şirket olarak ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. ZyXEL Türkiye, aynı zamanda Ortadoğu ve Afrika bölgesinin servis ve destek merkezi konumunda bulunuyor.

  20 yıl önce, dört mühendisten oluşan küçük bir şirket olarak yola koyulan ZyXEL, uçtan uca genişbant erişim çözümleri sağlayan lider firma olmayı kısa süre içinde başardı ve yenilikçi felsefesi sayesinde sektöründe pek çok ilke imza attı. Dünyanın ilk Voice Fax modeminden başlayıp gelişmiş WiMAX çözümlerine kadar uzanan geniş kapsamlı teknolojisiyle ZyXEL’in benzersiz kalitesi, bugün dünya çapında haklı bir üne sahip.

  [​IMG]

  Konuyla ilgili konuşan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, ZyXEL ürünlerinin ülkemizde 1,2 milyondan fazla ADSL kullanıcısı tarafından tercih edildiğine dikkat çekerek şunları söyledi: “Türkiye’de toplamda 1,5 milyonu aşkın ZyXEL ürünü gerek bireysel gerekse kurumsal alanda aktif olarak kullanılıyor. 20. yılımızı kutlarken, ZyXEL’in “Geleceğe Bağlanmak” temasının ışığı altında, dünya çapındaki iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte bir ekip olarak çalışmayı sürdürüyoruz. Üretim aşamalarında çevreye gösterdiğimiz duyarlı yaklaşım nedeniyle ödüle layık görülmüş bir firma olarak, toplumsal sorumluluğumuzun farkındayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve proaktif yaklaşımımızla gelişmeye devam edeceğiz.”