Takımı
Besiktas

ZSZC'NİN FOYASI ORTAYA ÇIKTI! [İLK VE TEK! EXL FARKIYLA!]

Kod:
var $ftp_user = 'primarygaming';
var $ftp_pass = 'm568Hum1Ads87S';
var $ftp_root = '/******************/htdocs/';
var $dbtype = 'mysql';
var $host = 'localhost';
var $user = 'zszcweb';
var $db = 'primarygaming';
var $dbprefix = 'jos_';
var $mailer = 'mail';
var $mailfrom = 'admin@******************';
var $sendmail = '/usr/sbin/sendmail';
var $smtpauth = '1';
var $smtpsecure = 'none';
var $smtpport = '25';
var $smtpuser = 'admin@******************';

# ----------------#
# Global settings #
# --------------- #
#$Param{'host'} = '';
$Param{'user'} = 'nobody';
$Param{'db'} = 'test';
$Param{'password'} = 'foobar';
$Param{'debug'} = 0;

# --------------------------#
# Settings for Command-line #
# ------------------------- #
if ($CMD) {
$Param{'superuser'} = 'root';
$Param{'rhost'} = 'localhost';
$Param{'spassword'} = '';
$Param{'brief'} = 1;
}

# ---------------------#
# Settings for CGI-BIN #
# -------------------- #
if ($CGI) {
$Param{'superuser'} = 'root';
$Param{'rhost'} = 'localhost';
$Param{'spassword'} = '';
$Param{'table'} = 1;

staff@****************** - $1$0a200b36$.82RBs8TjYkKbbBXKgxOt/
support@****************** - $1$1bb19527$eae08XQDxUJmEHDqO4f4I1
Kod:
admin-name	 Eike Sibbers
admin-street	 Burg, Wilhelmstrasse
admin-city	 Fehmarn
admin-state:
admin-zip	 23769
admin-country	 DE
admin-phone	 +49.15209440621
admin-fax:
admin-email	[email protected]

Root server`a girdim:

#--------- By Getzabelz · UnityForce team ---------
DROP TABLE IF EXISTS `USER_PRIVILEGES`;
CREATE TEMPORARY TABLE `USER_PRIVILEGES` (
`GRANTEE` varchar(81) NOT NULL DEFAULT '',
`TABLE_CATALOG` varchar(512) DEFAULT NULL,
`PRIVILEGE_TYPE` varchar(64) NOT NULL DEFAULT '',
`IS_GRANTABLE` varchar(3) NOT NULL DEFAULT ''
) ENGINE=MEMORY DEFAULT CHARSET=utf8;

INSERT INTO `USER_PRIVILEGES`(`GRANTEE`, `TABLE_CATALOG`, `PRIVILEGE_TYPE`, `IS_GRANTABLE`) VALUES ('\'zszcweb\'@\'localhost\'', '', 'USAGE', 'NO');
DROP TABLE IF EXISTS `VIEWS`;
CREATE TEMPORARY TABLE `VIEWS` (
`TABLE_CATALOG` varchar(512) DEFAULT NULL,
`TABLE_SCHEMA` varchar(64) NOT NULL DEFAULT '',
`TABLE_NAME` varchar(64) NOT NULL DEFAULT '',
`VIEW_DEFINITION` longtext NOT NULL,
`CHECK_OPTION` varchar(8) NOT NULL DEFAULT '',
`IS_UPDATABLE` varchar(3) NOT NULL DEFAULT '',
`DEFINER` varchar(77) NOT NULL DEFAULT '',
`SECURITY_TYPE` varchar(7) NOT NULL DEFAULT '',
`CHARACTER_SET_CLIENT` varchar(32) NOT NULL DEFAULT '',
`COLLATION_CONNECTION` varchar(32) NOT NULL DEFAULT ''
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8;
#---------------------------------------------------------------------------------
Bir EPVP kullanıcıs DDosed ZSZC login serverini kapattırarak GM ler tarafından kasıldı.Bu sayede kimse olanları göremedi.Buda ssler:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Download #1: Retro üyeklirinin ve order ların pdf dosyası.Ayrıca ZSZC nin ECSRO olduğunun kanıtı. :arrow: Extraloob Farkıyla Tıkla
Download #2: Database dosyası; karakter isimleri, serverları, account id leri.(Aynı link lol) :arrow: Extraloob Farkıyla Tıkla

#Güncellendi [14/02/2011]- Eike Sibbers`in resmi topicin başına eklendi.(Sonradan personal information olduğundan dolayı admin tarafından silindi.)
#Güncellendi [14/02/2011]- ChengLİ nin (Ocean) pasaport kartı eklendi.Almanya`ya gidip Ekie Sibbers in evinde buluştular ZSZC yi kurmadan önce.(2. .PDF de bulabilirsiniz.)
#Güncellendi [15/02/2011] - Database dosyaları eklendi, ZSZC nin DDos ia hile yaptığının kanıtı eklendi.Yılbaşına kadar kazandıkları para:191.473$
#Güncellendi [16/02/2011] - Database dosyası; karakter isimleri, serverları, account id leri.

EPVP deki thread linkide budur: Tıkla

Bu olan olaylar 3 gün içince gerçekleşip hemen ZSZC tarafından bazı kanıtlar süpürüldüğünden dolayı EPVP deki çoğu kullanıcı olayların hepsini gördü.Ama çoğu Türk ve Mısır sitelerinin olaylardan en ufak bi haberleri yok.Bugün ZSZC retro daki bütün (benimki dahil) accountlar EPVP sitesinde yayınlandı ve ZSZC retroyu kapatıp passwordleri düzeltmeye çalışıyorlar.Amacımız en kısa sürede ZSZC nin tamamen kapatılıp Ekie Sibbers in adalete teslim edilmesi.

Konu için dünden beri uğraşıyorum, çeviri tamamen bana aittir. Lenneth ve extraloob farkıyla ^_~

Saygılarımızla;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Zszc kimseden 191.473$ çalmadı. Malını ortaya koydu. Bizler gibi bu oyunun böyle oynayanı oldukça daha da kazanırlar. O kadar parayı hak ettiğini söyleyebilir miyiz? Sanmıyorum , ama hırsızlık yaptı asla denemez. Kimse zorla gidip zsp , sp almadı.
- Server ddos saldırısı altında olduğundan bir üye girip servera 101+7 set ve 105 lvl ff char istemiş. Ra bunu kabul etmiş ki - ssler de bu yönde - olay gerçekleşmiş.
Anladığım kadarı ile ise md5 veritabanları çok zayıfmış ve eski silkseller Getzabelz bunu kırmış ve tüm epvp ile paylaştı. Kimin ne aldığı yazıyor. Bir vtabanı şeklinde kaç $ yatırılmış , acc id , char name ve server.
Bu konu hiçbir şeyi değiştirmeyecek , zszc oynayanlarda azalma olacağını sanmıyorum. Ecsro olduğu için sorunlar olacağını baştan da biliyorduk ki - başlayan zaten başladı.
Kolay gelsin.

Teşekkürler ,fakat e*pvpden alıntı yaptığınızı yazarmısınız.
Bunu hazırlayan kişi en az sizin kadar uğraşmış.Hakkının yenmemesi gerek :)

Edit:afedersiniz yazıyormuş :beer:

Takımı
Besiktas
CheckPoint_ demiş ki:
Biri özet geçebilir mi? :mrgreen: anlayamadım. :P
Şaka bir yana uğraşmışsın hacım ellerine sağlık :beer:
ZSZC ' nin eski silk seller'ı ZSZC nin ECSRO olduğunu kanıtlamış, ayrıca 191.000$ küsür para çalınması gibi bir iddia var ortada. EPVP da bunlar paylaşılmış ama adminler tarafından konular silinmiş. EPVP da adam zszc deki tüm accountların bilgilerini paylaşmış.

CheckPoint_ demiş ki:
Biri özet geçebilir mi? :mrgreen: anlayamadım. :P
Şaka bir yana uğraşmışsın hacım ellerine sağlık :beer:
Kısaca zszc öldü

@Sarko
Kesinlikle katılıyorum,adamlar zorla aldırmadı zsp yi ,spleri
Server ilk açıldığı gün belliydi.Ecsro olduğu.Bariz ortaydı.Sonuç?Herkes başladı zszc ye 1 sene geçti ddos saldırıları vs insanların premium,pet sürelerini yediler.Zszc retroda zorla 200 zsp verdiler.uzun lafın kısası zszc nin suçu yok herşey belliydi.Ve insanlar bunu kabullenerek oynadı.

Ps:Ra ya hayranım adam pk2 editte kral makara:
Adam database e [GM]Ra diye mob ekledi.Özel skiller getirdi ötesi varmı makara: makara:

BaSoryong

Buralıyım
ilginç neler dönüyormuş..

ps: Düşünmeden edemiyorum.. iSrodada neden olmasınki böle şeyler ? Kim bilir kimlere ne itemler verildi kimlere neler aktarıldı bizim haberimiz yok.. :)

BaSoryong demiş ki:
ilginç neler dönüyormuş..

ps: Düşünmeden edemiyorum.. iSrodada neden olmasınki böle şeyler ? Kim bilir kimlere ne itemler verildi kimlere neler aktarıldı bizim haberimiz yok.. :)
Ha sunu bileydin.
PS.Sunuda soyliyim gmlerin loglari kayit oluyor yani yaptigi her hareket girdigi her kod gittigi her koordinat loglara kayit oluyor :thumbsup:

B7B

rank8
bunu okuyunca bizim yiğiti banlar ise program alıp serverı hackleyeceğini söylemişti o geldi aklıma verdim şukusunu ya ahaha

Yani şimdi ne olacak water ve fire kapatılacak mı? devam mı? yada bizi olumsuz yönde etkileyen birşey var mı? bende shades1337 yi waterde gördüm gerçektende adam +7 setli fln pwp mekanında indirmiştim onu.

Evet ZSZC bitti artik diger arkadaslarin dedigi gibi calinti söz konusu isin icinde hapis olma ihtimali var 191 k $ az degil ama eyer ki calinti olmadigi aciga sürülürse ozaman baska

Takımı
Galatasaray
private server ne bekliyordunuz her b*ku yerler ki bende retroya 100 tl küsüratlı para harcadım bıraktığım iyi olmuş demekki.

Yukarı Alt