Takımı
Besiktas

Zszc Sro db bot v.1.3a crack (1.693)

İlk önce verdiğim linkten dosyaları indiriyoruz ve oyunun bulunduğu klasörün içine atıyoruz. Crack'in çalışması için son patch kurulu olmalıdır. (1.693)

Dosyaları attıktan sonra Sro-DB Bot v1.3a Crack programını çalıştırıyoruz ve Patch diyoruz.

Patch yaptıktan sonra oyun klasörü içerisinde crackloader.exe geliyor. Db-Bot crack işlemi bittikten sonra SrProxy programını çalıştırıyoruz ve Fire,Water ya da Earth ipsinden birini yazıyoruz.

Fire

72.55.143.209

Water

67.205.76.42

Earth

72.55.143.209

Şimdi de crackloader.exe yani botumuzu çalıştırıyoruz. Botu açtıktan sonra private_server_loader.exe programını çalıştırıyoruz ve "English Patch" hariç hepsini işaretliyoruz ve Launch diyoruz.

Sro-DB Bot İndir

VirusTotal Taraması

Saygılarımızla;

Takımı
Besiktas
Rica ederim hacım, haklısın vallahi elle kasmak zor ^^

Kardeşm yalnız bu BSObj plugin hatası veriyor çözümü mediapk2 dosyasını patchlamak olması lazım fakat onu nasıl yapacağız ayrıca başka çaresi var mı?

Takımı
Besiktas
@SleepWalker

Hacım sadece saçmalıyorsun,Microsoft bişey bulmadıysa sorun yok demektir. Ayrıca istediğin her silkroad dosyasını tarat, hepsinde virüs bulacaktır id pw girdiğin için.

@DontCry

Bro 1.693 patch yüklemen gerek.

Kardeşim yükledim 1.693 patchını fakat çalışmıyor framework dosyalarını kontrol ettim kayıt girdilerinde bi problem yok.

Takımı
Besiktas
DontCry4DieD demiş ki:
Kardeşim yükledim 1.693 patchını fakat çalışmıyor framework dosyalarını kontrol ettim kayıt girdilerinde bi problem yok.
Ne hatası alıyorsun ?

arkadaşlar ben herseyı harfı harfıne yapıyorum en sonunda oyunu acıyorum ıd pw mı yazıyorum charı oto enter denerken bırden oyun kapanıyo bır cozum yolu soyleyın lutfen bana arkadasım sorunsuz kasarken onada olmaya basladı sroyu sılıp tekrar yukledım yıne olmadı

Takımı
Besiktas
kemal447 demiş ki:
arkadaşlar ben herseyı harfı harfıne yapıyorum en sonunda oyunu acıyorum ıd pw mı yazıyorum charı oto enter denerken bırden oyun kapanıyo bır cozum yolu soyleyın lutfen bana arkadasım sorunsuz kasarken onada olmaya basladı sroyu sılıp tekrar yukledım yıne olmadı
Dediğim şekilde, aynısı bana oluyordu sildim, başka bir yere tekrar kurdum oldu. Tekrar dene.

Yukarı Alt