Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

PhX

rank8
ALpique demiş ki:
ALpique demiş ki:
PhX demiş ki:
ben hepsini yapıyorum ama dbbotu acınca hata raporu cıkıyo ne yapmam gereikiyor ???
derdine derman olabilirim tek yapman gereken şey hatanın resmini çekip buraya koymak ardından emin ol yardımcı olurum bekliyorum :thumbsup:

Yardım etmek için hala bklıorum :P :P

- Resim Silinmiş.
bole yapıyor db botu acınca

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
öncelıkle yardımımı dokunduysa ö.değil diyorum

arkadaşım o sorunun cevabınıda blmıorum :think: ''sremuyageldim'' adlı kardeşimzn konusunda cevabı wardır

ama db Bot'u açarken gönderme hatası veriyor bunun derdi ne anlamadım ben şuna bi el atın lütfen ?

PhX

rank8
ben botu çalıştırdım swsro ile zssc yi karıştırarak ama botu cok duruyo bide dc yiyor surekli onun için ne yapanilirm

nasıl yaptın anlatırmısın kota sorunum yok hız desen var :D hemen çekerim dosyaları 8 mb geçtimde bu ay :D bi işe yarasın demi nese:

PhX

rank8
arkadaslar yeni ip olarak srProxy 72.52.143.207 yazıp connect yapacagız oyle calısıyor eski ile calısmıyr

nasıl yanı aynı botun sadece ıp numarasını deiştirerek kullanabılırmıyız ?_

yardımcı oldysam ne mtlu bana arkadaslar sorunlarına cözüm olacak başka konular var onlara bi göz atın derım bldklerımı cevaplamaya çalısıcam ama blmedıklerım içn başka konulara bkz :)

saolasın aslında CS db bot hata ve çöümleri yeterli olmuyo yanı sorunları oralarda paylaşşsak süper olur

yalnı yenı botta ben 72.52.143.207 ıp yaıyom media launcere tılayınca 72.55.143.207 diyo

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt