Evet Arkadaşlar ZSZC İle ilgili bütün soru ve sorunlarınızı bu topic altında belirtirseniz.Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıcağım.

1-Sizden gelen soruları tek tek bu topic altına yazacağım.Eğer sorunuz bu topic'te var ise boşuna yazmayın tekrar
2-Bot'la ilgili sorunlarınızı lütfen burda belirtmeyin.Bot ile iligili açılan topiclere yazınız.
Bknz. http://www.extraloob.com/forums/viewforum.php?f=826

- Resim Silinmiş.

Saygılarımla,
HeartBeat

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bnm sorunum bir yere tıklayınca 1 veya 2 dk sonra yapıo stat ları datıom yine aynı şkl 1 ve ya 2 dk sonra bir yardımcı olurmusunuz

phicer demiş ki:

Evet Arkadaşlar ZSZC İle ilgili bütün soru ve sorunlarınızı bu topic altında belirtirseniz.Ben ve arkadaşlarım sizlere yardım etmeye çalışıcağız. :muck: :kalp:
Baya başın ağrıyacak gibi. :P

Takımı
Besiktas
galataht demiş ki:
bnm sorunum bir yere tıklayınca 1 veya 2 dk sonra yapıo stat ları datıom yine aynı şkl 1 ve ya 2 dk sonra bir yardımcı olurmusunuz
Oyundan Kaynaklanan Bir sorun bizim yapabileceğimiz birşey yok :muck:

Takımı
Besiktas
phicer demiş ki:

Evet Arkadaşlar ZSZC İle ilgili bütün soru ve sorunlarınızı bu topic altında belirtirseniz.Ben ve arkadaşlarım sizlere yardım etmeye çalışıcağız. :muck: :kalp:

Bende yardım ediyimmi :muck:

Takımı
Besiktas
kaymak94 demiş ki:
Gm le bi konuşsanız şu lagı en azından SJSRO seviyesine indirse?
Bakın testler yapılmaya devam edicek testler düzenli olursa elbet lag azalıcaktır

ps: bizim yapabilceğimiz bişi yok Gm bizi takmıyor daral:

frityus demiş ki:
phicer demiş ki:

Bende yardım ediyimmi :muck:
Tabikide.Bu konu hakkında bilgisi olan herkes yardım edebilir :muck:

arkadaslar hersey tamam ancak oyuna giriyorum char açılıyor ve donuyor yani takılarak hareket ediyor. ekran kartı yada ramde bi sorun yok bundan eminim acaba ne olabilir baska bi sorun yardmcı olabilirmsnz?

Yukarı Alt