KArdeşim oyunu 10 dk da bir silip baştan girmeye çalışıyorum zaten :D
ama altta 4 tane isro var ben launcerdan girememki sabah isro ları kapayıp launcerle denedim ama yinede girmedi

anıl__ demiş ki:
KArdeşim oyunu 10 dk da bir silip baştan girmeye çalışıyorum zaten :D
ama altta 4 tane isro var ben launcerdan girememki sabah isro ları kapayıp launcerle denedim ama yinede girmedi
O zaman ne yapıp ne edip Launcer ile girmeye bak :thumbsup:
Ps: Tabi ZSZC'yi oynamak istiyorsan :lol:

10 numara bir bölüm düşünenlere emeği geçenlere :muck:

Bide sorun var :lol: ben ZSZC indirdim ardından loaderi indirdim ardından D-botu indirdim waterda oynuyorum.Tek sorun launcherle aynı anda D-botu oynamak D-botu no DC yapmak ama yapamadım siteyi inceledim denedim yapamadım size zahmet olmazsa resimlerle anlatır mısınız :oldie:

xsunx demiş ki:
10 numara bir bölüm düşünenlere emeği geçenlere :muck:

Bide sorun var :lol: ben ZSZC indirdim ardından loaderi indirdim ardından D-botu indirdim waterda oynuyorum.Tek sorun launcherle aynı anda D-botu oynamak D-botu no DC yapmak ama yapamadım siteyi inceledim denedim yapamadım size zahmet olmazsa resimlerle anlatır mısınız :oldie:
Bildigim kadarıyla Bot'la girerken "Start" demeden önce Loader' ile gir sonra zaten bot otomatık olarak açılır.
Loader zaten No-Dc'dir.Loader ile zszc(water)'a girmek için "Division 2" seçeneğini seç.
Ps: Sizlere yardımcı olmak amacım sadece ( elimden geldiği kadar) :muck:
Ps2: Bot kullanmadığım ıcın fazla yardımcı olamadım kusura bakma :nod:

yav sabahtan beri senin verdiğin media particlesi indirmiştim giriyorum masaüstü giriyorum oyuna çara start diyorum masaüstü ne iştir bu benm çektiğim ya

anıl__ demiş ki:
yav sabahtan beri senin verdiğin media particlesi indirmiştim giriyorum masaüstü giriyorum oyuna çara start diyorum masaüstü ne iştir bu benm çektiğim ya
bnde 4 gundur benzer sorunlarla ugrasıom sro_client acılıo ekran gelmeden kayboluo bi çozumu bulunamadımı halen bunun bu sorun yuzunden 10 yıllık arkadasımı kaybettim :lol: :lol:

Benim bir sorunum var:Gayet güzel start çıkıyor tıklıyorum ;fakat 15 snye sonra False çıkıyor ve altında çince yazılar .

~Nedenini bilen paylaşırsa çok sevinirim :buddha:

oguzdinho demiş ki:
anıl__ demiş ki:
bnde 4 gundur benzer sorunlarla ugrasıom sro_client acılıo ekran gelmeden kayboluo bi çozumu bulunamadımı halen bunun bu sorun yuzunden 10 yıllık arkadasımı kaybettim :lol: :lol:
Aklıma gelen bütün yöntemleri denettirdim.Anıl kardeşime ama yinede olmadı başka bir sorundan kaynaklanıyor ama neden bilmiyorum.Elimden geldiği kadar araştırıyorum.İnş. kısa zamanda bulucam cevabını. :thumbsup:
WesT demiş ki:
Benim bir sorunum var:Gayet güzel start çıkıyor tıklıyorum ;fakat 15 snye sonra False çıkıyor ve altında çince yazılar .

~Nedenini bilen paylaşırsa çok sevinirim :buddha:
11dg media.pk2 ve particles.pk2 paylaşmıştım.Onu indirip zszc'ye atın.Belki sorun çözülür.
Genelde sorunlar media.pk2 yüzünden çıkıyor.
Ps: Reklam için değil sadece yardımcı olmak için kendı paylastıgım şeyi söyledim + 1 arkadaşımızda işe yaramıştı bu yöntem. :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İndirmeye basladım inş başarılı sonuca cıkarız tşkler saygılarımla

chara giriorum fkt tam doğucak oyundan masaüstüne atıyor bi yardım ederseniz

Yukarı Alt