SarkoLata demiş ki:
enqn_3t demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Ağızımız var ki konuşalım. Ver. Paran varsa 2000€ de ver. Kimse tek bir şey diyemez. Ben Retro oynamadım , bilmiyorum sanki ? Serverda elixir yok. İnsanlar elixir takas ediyor. Max. online sayısı en fazla 50 olmuştur. Bu serverda sox drop rate fazla da olmayabilir ama ben geleceği belli olmayan [bkz. ecsro vip (gelmiş geçmiş en düzenli pserver)] bir serverda sun+5 part için 70 tl fiyat biçenin zihninden şüphe duyarım :)
Bu Serverı Sen ve senin gibiler oynayamıyor diye seviyorum açıkcası :byes:
Ben de sen ve senin gibiler var diye oynamıyorum zaten ama sen yokken biz gm'le muhabbet ederdik dükkanı kapama şimdi de insanlar ss koysun :byes:
Öncelikle biz Gm ye seni aratmıyoruz canını sıkma :) Dükkanı falan kapadığım yok Arkadaşıma Laf atan sensin Biz o charın hakkı olarak onu görüyoruz Sen böyle düşünmiye bilirsin ama alay etmek.. Sana yakısan zaten.. 64 level kasamadığın sw de yapıldı bunlar sen Tebrik ediceğine insanı anca Laf yap ordan insan yerini bilmeli çekemez olmamalı :thumbsup:
- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

lnTerpoL

Bilgiliyim
Guathema demiş ki:
ohooo Konuyu tartışma konusuna getirmişiniz yapmayın beyler,kim nasıl ne kadar kime char satıcağını kendisi bilir fiyat konusunda onu alan düşünür satıcı fiyatı verin siz karışmayın adam emeğinin o kadar ediceğini düşünüyor ki o kadar diyor lütfen bundan sonra
İtem'lerinizin fotolarını görelim :rolleyes1:
aynen ya bide bu olay cıkdı o fiyata o char alınırmı satılırmı
kardeşim sanane bırak seni ilgilendiriyomu alcaksan ver fiyatını satıcı sana gerekli cevabı verir zaten ben 1 lv chara 100 tl fiyat biçerim alan alır almayan almaz sizi ilgilendiren kısmı ney serbest ticaret denilen bişey var kaç tlden satıyım diye millete sormakmı lazım illa !!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

synax1337 demiş ki:
ShuqaR demiş ki:
hatembaba demiş ki:
Hayal Kurmak Beleştir nasılsa bende odinde 110ff fire cold heuksal nukerimi satıyorum full nova 500 TL privatedeki charlara oranla bin çeker :thumbsup: :sfff:
İmzamdaki karakter satılıktır.
iSroda charm 58lvken en yüksek 400€ teklif gelmişti (70cap, sos +5 set ve s/s)
türk parası şmdi 800TL civarında oluyor. Charın nicki varsa teklif artar.
O Lv 58 char 80 olmuştu. Oyunu bırakmıştım, gelen mailler arasında 500TL'e sat çıplak diyenler bile olmuştu

Yukardaki chara aslında 550TL teklif eden bile olsa satmam, parada gözüm yok. Sadece gelen teklifleri merak etmek için resimleri koymuştum.
Ki 500TL'ler 800TL'ler birşey değil. Ben olympusta 2 kardeşin (Giggalo + Blasjr) bu oyuna 50.000+ dolara harcadıklaaarını gördüm.

Edit: iSroada üstü full nova olmıyanın yüzüne tükürüyorlar. ( 400 tl gecede bıraktığım disco parası )
Ufak at biraz.4 sene boyunca Olympus'ta oynadım bu nickteki charların hiçbirini görmedim...50.000 dolar gibi astronomik rakamlara da girmeye hiç gerek yok..

ne saçmalanıyor burda . biri çıkıp 400 tl discoda bırakıyorum der ? hacım o disco neresi ve ne içtin sanırım size grup indirimi yapmışlar . mm arenada bile 12 kişi zoom olup çıkabiliyosun 700 liraya . dikkatini çekerim 12 kişi en kral mekanda :P

ayrıca 50.000 $ saçmalığıda nedir . siz daha sro nedir bilmezken biz beta test ediyorduk hacım o günden beri oynuyoruz verdiğiniz char fiyatlarına , yüklenen silk miktarına gerçekten güldüm . büyüyün biraz :muck:

Takımı
Galatasaray
kamasanka demiş ki:
Ufak at biraz.4 sene boyunca Olympus'ta oynadım bu nickteki charların hiçbirini görmedim...50.000 dolar gibi astronomik rakamlara da girmeye hiç gerek yok..
En sağdaki Blasjr'ın kardeşi Mike'ın charı
- Resim Silinmiş.

Zeratul demiş ki:
ne saçmalanıyor burda . biri çıkıp 400 tl discoda bırakıyorum der ? hacım o disco neresi ve ne içtin sanırım size grup indirimi yapmışlar . mm arenada bile 12 kişi zoom olup çıkabiliyosun 700 liraya . dikkatini çekerim 12 kişi en kral mekanda :P

ayrıca 50.000 $ saçmalığıda nedir . siz daha sro nedir bilmezken biz beta test ediyorduk hacım o günden beri oynuyoruz verdiğiniz char fiyatlarına , yüklenen silk miktarına gerçekten güldüm . büyüyün biraz :muck:
İspanya'ya bağlı ibiza adasında Clup Azuli. Kuzenle beraber 300€ bıraktığımızı hatırlıyorum ( giriş 100€ zaten )
50.000 $ saçmalığı gayet güzel. keşke zamanı geri alsakta bende elimde nekadar varsa o gün oyuna yatırsaydım. şimdi para yatırsamda zevk alamıyorum
+ Ben sro nedir bilmezken beta oynıyabilrsin. bu ne alaka anlamadım? Ayrıca international silkroad açıldığı zaman sadece Xian serverı varken o zamanlar oynuyorsan beni hatırlaman lazım. Nick synax1337 ve iddaa ediyorum isro nun ilk lv 52 full int türk benim. Guildimizn adı 666'dı. Guild masterı AngelSoul Xian'ın ilk Lv 60 full str glavierı ve Venezuela'lıydı Hatta çok iyi hatırlıyorum oyuna girdiğimizde infoda 200x exp, sp, drop rate yazıyordu. ( amaoyun içinde böyle değildi ve bizde bunun için serverda ayaklanma çıkardığımızı hayatta unutamam. Bu oyunda hiç unutmıcağım bi kareydi.

UnknownForce demiş ki:
Arkadaşlar konu çığrından çıktı, artık lütfen konunun asıl amacına dönelim.
Onlar sorular soruyolar ben cevaplıyorum

Edit: imla

synax1337 demiş ki:
kamasanka demiş ki:
En sağdaki Blasjr'ın kardeşi Mike'ın charı
- Resim Silinmiş.

Zeratul demiş ki:

İspanya'ya bağlı ibiza adasında Clup Azuli. Kuzenle beraber 300€ bıraktığımızı hatırlıyorum ( giriş 100€ zaten )
50.000 $ saçmalığı gayet güzel. keşke zamanı geri alsakta bende elimde nekadar varsa o gün oyuna yatırsaydım. şimdi para yatırsamda zevk alamıyorum
+ Ben sro nedir bilmezken beta oynıyabilrsin. bu ne alaka anlamadım? Ayrıca international silkroad açıldığı zaman sadece Xian serverı varken o zamanlar oynuyorsan beni hatırlaman lazım. Nick synax1337 ve iddaa ediyorum isro nun ilk lv 52 full int türk benim. Guildimizn adı 666'dı. Guild masterı AngelSoul Xian'ın ilk Lv 60 full str glavierı ve Venezuela'lıydı Hatta çok iyi hatırlıyorum oyuna girdiğimizde infoda 200x exp, sp, drop rate yazıyordu. ( amaoyun içinde böyle değildi ve bizde bunun için serverda ayaklanma çıkardığımızı hayatta unutamam. Bu oyunda hiç unutmıcağım bi kareydi.

UnknownForce demiş ki:
Arkadaşlar konu çığrından çıktı, artık lütfen konunun asıl amacına dönelim.
Onlar sorular soruyolar ben cevaplıyorum

Edit: imla
ahaha gigalo adonis D: ahh ahh ne günlerdi gigaloya bi balta bi döner çekiyordum beaa :D
yine almış sun spear :) adoniste öle :))
qokHaN_KsK
Ps: bendemi retroya gelsem ne yapsam :))
PS2:mom0'da ordamı acaba adamım benim 8) kankama s.a yazıyolarda başlıyodu türkçe sövmeye 8)

ahaha gigalo adonis D: ahh ahh ne günlerdi gigaloya bi balta bi döner çekiyordum beaa :D
qokHaN_KsK
PS2:mom0'da ordamı acaba adamım benim 8) kankama s.a yazıyolarda başlıyodu türkçe sövmeye 8)[/quote]

ohş qoKHaN_KsK 'mi???
emin misin o olduğuna?
sempati akar... :D

favretto demiş ki:
qokHaN_KsK
PS2:mom0'da ordamı acaba adamım benim 8) kankama s.a yazıyolarda başlıyodu türkçe sövmeye 8)
ohş qoKHaN_KsK 'mi???
emin misin o olduğuna?
sempati akar... :D[/quote]
niye emin mi olmam gerek :)
ps:kardeşimin üyelik bu

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Adith demiş ki:
ahaha 50.000 Euro mu ? makara: cicioe2
Joymax'in aylık hasılatını bunlar tek seferde vermiş.
Futbolcuların takıldığı mekanlarda giriş 75€ olmak ile birlikte dünya üzerinde girişi 100€ olup da bir gecede 300er € bırakıcak insan Türkiye'de ne yazık ki yaşamıyor cicioe2

EmmaW

100€ ya girip 300€ harcadıysanız sanırım sadece 2 bardak su içtiniz :P şakası bir tarafa konunun aslına dönelim kim neler basmış bakalım :)

Yukarı Alt