ZSZC Online Water 25.01.2019 | 105 Cap | Drop system | Survival Event | Desert Arena |

1. Reklam

1. askar
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    literal

ZSZC Online'ye hoş geldiniz! Sizlere uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, 105 Cap sunucumuz olan Water sunucusunu sunmanın heyecanı içerisindeyiz. ZSZC Online oyuncularına aktif, sürekliliği olan, buglardan arındırılmış, lag veya delay yaşayıp mağdur olmayacağınız bir oyun deneyiminin yanı sıra bu zamana kadar gördüğünüz en iyi 105 cap oyun deneyimini sunmayı vaat ediyor. Sorunlardan uzak, eskiyi yaşatacak bir serüvene çıkmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise geriye yaslanın ve hadi hep birlikte Water sunucusunun derinliklerine inelim.
    [ Beta Açılış: 19.01.2019 | Cumartesi ]
    Hiç şüphesiz sorunsuz bir oyun deneyimi sunmak için bu süreci gerekli buluyoruz, beta sürecinde karşılaştığınız soru/sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca beta sürecinde bizlere değişiklikler talep edebilir ve bunun yanı sıra eklenmesini istediğiniz özellikleri iletebilirsiniz.

[ Büyük Açılış: 25.01.2019 | Cuma ]
    Nihayet, başarılı geçen beta sürecinden sonra artık hazırız! İşte, büyük ihtimalle aşık olacağınız server sizi bekliyor. ZSZC tarihine adını altın harflerle yazdırmaya geliyor ve beklentilerinizi karşılayabilecek gücü kendinde görüyor. Beta sürecinde tespit edilen tüm sorunlar çözümlendi. Oyunda görüşmek üzere.
    Web Site:---------------------------Facebook:--------------------------*--Forum:
    ZSZC Online | Ana Sayfa------------ZSZC Online | Facebook--------------ZSZC Online | Forum

Son düzenleme: 31 Ocak 2019
  2. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

Etkinlik saatleri güncellenmiştir lütfen Server Schedule kısmına tekrar göz atınız.

3. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

[ Yeni item kilit sistemi ve Fortress war kill counter sistemi aktif edildi. ]

4. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
  5. K0mpedan

K0mpedan olduser

Beğenilen Mesajlar:
    97
    Ödül Puanları:
    48

İlk oyununuza yüksek donate yaptıktan sonra lucky magic powderdeki açığı duyunca ban yiyene kadar saydırmıştım gmye :)

Sonra serverdeki stabiliteyi ve istikrarı görünce kıskanmadım değil açıkcası ^^

Umarım hatalarınızdan ders çıkarmış olup çok daha iyisini yaparsınız bu sefer.

6. kumpas352

kumpas352 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Başlıyan Arkadaşlara Tavsiye etmem problemlerri çözen bi gm değil bence bu reklamın extraloob.com ailesinden kaldırılması lazım

7. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

water da mı varmış bu açık ? yoksa oncekı serverında mı? nasıl bi açık hocam
    ayrıca oynayanlara tavsiyem ben bıraktım sizde bırakın bu oyunu lagdan geçilmiyor belki 5 gündür lag var oyunda ilgilenen yok gm ler uyuyor oyun zszc ama oyunda goldun bi değeri yok kervan o kadar az veriyor ki millet kervan çekmiyor 1e 2 veriyor sadece oyun ch ama job olmuyor bu sebeple ve 100silki 2b ye satıyorlar oyuncular yani kısaca pay to win olmuş oyun bildiğiniz petler var fazla damageli 1k silk öyle yani oynanası bi oyun değil arkadaşlar ileride sıkılsak hesabımızı satmak istesek oda yasak oynamayın eleştiri yapmak serbesttir umarım tavsiye vermekte

8. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

Araplar tarafından pc limitiniz kırılmış dediklerine göre 1-2pt char açmış birisi dostum güzel good job aynı devam edin oyunda rastgele girdiğim guılddeki arkadaslarda bırakıyor oyununuzu

9. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

Merhaba @Florensia ;
    Bahsedilen açık earth sunucumuzun 2. ayında bizden kaynaklı olarak çıkmış ve 2 saat içerisinde tüm yararlananlar oyundan yasaklanmıştı. Lag sorunu'nu çözeceğimizi belirttik ki dün gelen patch ile bu gözle görülür oranda azaldı. Job ratio konudaki gibidir, yani oyuna başlamadan önce konuyu okumamışsanız bu sizin probleminiz, Oyunda 50-100b gibi goldlar görmek yerine bu oranda tutmayı tercih ettik. "Pay to Win" kısmına kesinlikle katılmıyorum çünkü NPC'de gold ile reverse, immortal, sabakun jewel, damage scroll vesaire birçok ürün var ayrıca CTF'den elde ettiğiniz Ice trophy ile de birçok özel öğeye sahip olabiliyorsunuz ve bize Silk satışlı olmasına rağmen Bu gibi silk ile satılan öğeleri NPC'de gold veya oyunda etkinliklere katılarak elde edebileceğiniz bir server gösteremezsiniz. Petler ekstra damageye sahip değil aksini iddaa edemezsiniz sadece 105 level olarak ayarlı kasmanıza gerek kalmadan elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde TL, L.E ve Dolar ile satışlar yasak bunu oyunun istikrarını bozulmaması adına yasakladık, discord kanalımızda WTS, WTB, WTT kısımları var dilerseniz oradan yapabiliyorsunuz zaten.

Oyunun kendinize uymadığını düşünüyorsanız zaten oynamazsınız olur biter, konuda olan tüm özellikler birebir oyun ile aynıdır.

10. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

Ondan mı consigment ekli değil oyunda sırf global ile satış yapsınlar diye :)
    100silk 2b diyorum kervan ratesi az diyoruz kervan çeken yok diyoruz sen hala anlatıyorsun oynamıyorum zaten böyle bi oyun oynanmaz job yok oyunda kolay gelsin

11. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

Oyun ile alakasız olduğunuz çok belli zaten, sizin gibi playerlerin (ki bu sunucuda olduğunuzu bile düşünmüyorum) gitmesi sunucunun kalitesini arttıracaktır.

Consignment olmadığını yazmanız bunu ortaya seriyor.

12. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

consigmentte 11dg item bak bakalım var mı bi o consigment sayfasını SS cek gonder bana ^^ npcsi olabilir aktif değildi ben oynarken

13. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

o oyunda adam kalmaz yakındır herkes patır patır bırakıyor az oyuncuyla kalıtesız oyununda basarılır daha fazla polemiğe girmeyeceğim senin gibi ilgisiz alakasız game master ile

ruby acıldıgında oyununuzun basit olduğunu rubyde zerre lag sorunu olmadıgındaysa kalitesiz bir oyun yaptıgınızı anlarsınız lag ve delay sorunu olmayan mukemmel oyun vaad ediyoruz gibisinden bir şey yazmışsınız konuya inanmayın lagdan gecilmiyor tıpkı joysro iris gibi

14. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

Arkadaşlar arkadaşın consigment açık ve aktif demesi üstüne girdim şu kalitesiz ch serverda job olmayan ve kervan ratesi piyasaya göre düşük olan oyuna ben oyun baltalamam beni bilen bilir yıllardır forumda bir tane tanıtım konusuna gidip yazmamışımdır ama bunlar sorumsuz guildimiz kaç kere söyledi kervan ratesi düşük yükseltin dedi ilgilenmediler lag delay sorununu çözmediler oyunlarını bıraktık ekipce ve kalitesinin yükseleceğini söylüyor senin oyunun kalitesiz asıl bizler kaliteliyiz.
    Gelelim konuya consigment açık dedi pay to win değil dedi aslında kapalı npc var ama her hangi bi avantajı yok oyunculara bunun sebebide sudur 50 silk olan global ile herkes alıp konuşsun satsın global ile bizde paramızı alalım para yatırmayanları zerrre düşünmeyen sistem oyuna damage scrool eklemiş tanesi 200m imiş şimdi gördüm kervan 100e 200 veriyo sen hangi aklı hizmet böyle ekliyorsun :D
    gelelim fotoğraflara arkadaş az once consigment aktif oyunu oynadıgını dusunmuyorum dedı hemen indirdim ve oyuna girdim buyrun aktif olan consigmentte ch item satışı yok ^^ hatta consigmentte hiç bi item yok item satmaya calısıyorsunuz dc veriyor register yaptığınızda

15. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

İşte böyle bi game master bunlar daha oyunlarında neyin çalışıp neyin çalışmadığını bilmiyorlar kalitemiz artar diyorlar kaliten benim oyunu bırakmamla artmaz senin yaptığın işle icraatla artar yenisin piyasa da galiba belli ediyorsun moronluğunu hadi kolay gelsin sana kalitesiz oyununda :D

16. K0mpedan

K0mpedan olduser

Beğenilen Mesajlar:
    97
    Ödül Puanları:
    48

Florensia hangi guilddesin hocam?

17. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

RespecT ama bıraktık biz komple guıldı kapayıpta çıkıyoruz her oyundan bırakınca bilmiyorum master kapadı mı ama herkesi atmıştır

veya kardeşi oynuyor olabilir bilmiyorum

beni bilirsiniz senelerdir forumdayım kimisiyle tartıştık olabilir insanlık halidir kimisiyle hala can ciğerim ilk hesabımıda işe katarsak 2010dan beri bu foruma girerim mütamadiyen ve ilk defa bir oyunu kötülüyorum ve bunda yalan payı yok söylediklerim gerçektir oynamayın böyle basit oyunları gidin ruby oynayın ciddiyim oynamayın pişmanlıktır alakasız sorumsuz gm leri var

18. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

Consignment olayına dikkat etmedik kullanılmayacağını düşündüğümüz için global ile consingmenti nasıl bir birine bağladınız merak ediyorum açıkcası :) global alıp satış yapmak zorunda değilsin pt no ile yaparsın - stall açıp satarsın,ayrıca oyunu bırakmış olabilirsin beğenmemiş olabilirsin bizler işlerinizi düzgün ve dürüst bir şekilde yapan kişileriz burası dingonun ahırı değil alışmışsınız gittiğiniz oyunlarda oyunun sitemini kendi istediğiniz gibi şekillendirmeye bizede aynı şekilde davranıyorsunuz ama burası dingonun ahırı değil her istediğinizi yapamazsınız kurallar var sistem var ve herkes hangi sistemde nasıl oynuyorsa o şekilde oynarsınız ben guild masterıyım bunu şöyle yap onu böyle yap yoksa bu oyun batar biter diyenleri çok gördük ilk açtığımız server 8 aydır açık ve hala oyuncular o serverimizda oynamaya devam ediyor bu server'da aynı şekilde olucak.

Son düzenleme: 10 Şubat 2019
  19. Florensia

Florensia rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48

Hahaha bu bi istek değil ki kurumsal bi oyun diyorsunuz hangi kurumsal bi oyunda consigment yok boşversene pay to win niye açayım pc limit 2 zaten banane sen kaybedersın ben değil :) hadi bak iine güzüne düzgünce sen tutmayım ben seni serverının lagını coz sen ^^

20. primary1337

primary1337 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8

diğer oyunlarda başarılarrr :D

Son düzenleme: 10 Şubat 2019
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.