Server
Takımı
Fenerbahce
ZSZC Fire

Son güncelleme: 26 Haziran 2010

CTRL + F Character İsmini Yazarak ßulabilirsiniz.

ZSZC Water

CTRL + F Character İsmini Yazarak ßulabilirsiniz.

gm ben bottayken bot? yazmstır ondan sonra dc vermiş ve artıq oyuna her girdigimde guildcinin orda char duruo ve hemen dc verio ne olmus olabilir.. ama oyuna giriorum.banlamısmı banlıcakmı?
yada konussam bişey yapabilirmiyim..

yaw guildci arkasıda degil duvarın arkasına sokmus benim chara arkadas girio saolsun yakalanmıs...
oyuna girilio ama girince hemen dc verio düzeltebilirmiyim? onu sormustum

bysnake demiş ki:
yaw guildci arkasıda degil duvarın arkasına sokmus benim chara arkadas girio saolsun yakalanmıs...
oyuna girilio ama girince hemen dc verio düzeltebilirmiyim? onu sormustum
MaLaTYaLee44 nin bahettiği şeyde bu guild arkası derken onu kastediyo geçmiş olsun private serverda ban öyle oluyo buga ksoyu charı

Server
Takımı
Fenerbahce
İmkanlar El Vermediği İcin Simdilik Üyeliği Banliyamiolar O Yuzden Guildci ARkasına Buga Sokuyolar 2. Bir Bug Yeride Rockda Mesela Beni Dun Sokdular Neden Buga Sokulduğumu Bilmiom Ama Sokdular Bi Bakdım Yanımda 15 20 Kişi Daha Allahdan Bende Return Vardı Kurtuldu Ama Return Olmiyanda Vardı :D Siz Siz Olun Yanınızdan Return ( ISINLAMA KAĞIDI ) Eksik Etmeyim

ayıp değilmi yaptığınız :D benim çarın adı yok banlanan listesinde her sitede ünlü oldum :D ztn banlanınca ünleniyosun

Sitesinden resim olarak burda güncel tutarsan insanlar isimlerini bulmalarında kolaylık sağlamış olursun burda bir kişi nick göremez kasmaya başlar ama block list nick vardır yazık. Sitesinde resimli olarak var list onları kullan :thumbsup:

Yukarı Alt