Aldığım bir bilgiye göre yakında çıkacak olan update* (update kesin gelecek) ile beraber FTW geleceği söyleniyor umarım doğrudur duyurmak istedim aman kasmaları hızlandıralım türk unionunu toplamak için çalışmalar yapıyoruz... :thumbsup:

Arkadaşlar maalesef FTW olmayacak sanırım offical sitedeki okuduklarıma göre gelecek olan yenilikler;

- Yeni Avatar
- Yeni Pet
- 2. Server

2.Server geldiğine göre üyelik alımıda açılır... :thumbsup:

BOŞUNA ÜMİTLENMEYİN.. 2.SERVER AÇILINCA 1. SERVER İÇİN ÜYELİK NİYE AÇILSIN? 1. SERVERE TEKRAR ÜYELİK AÇILMAYACAK ÇÜNKÜ SERVER DOLDU!... VE BU GMLER SALAK DEĞİL OYUNUN SAĞLIĞI İÇİN AÇMIYORLAR AÇILDIGINDA BENIM GİBİ 30 TANE ÜYELİK ALSAYDINIZ SIKINTI ÇEKMEZDNİZ. AÇILCAKS 2. SERVERE AÇILIR ORDA OYNARSINIZ..

İNDİREN VARMI BUGÜNKÜNÜ(PAZARTESİ)

bdeniz demiş ki:
BOŞUNA ÜMİTLENMEYİN.. 2.SERVER AÇILINCA ÜYELİK AÇILMAYACAK ÇÜNKÜ SERVER DOLDU!... VE BU GMLER SALAK DEĞİL OYUNUN SAĞLIĞI İÇİN AÇMIYORLAR AÇILDIGINDA BENBIM GİBİ 30 TANE ÜYELİK ALSAYDINIZ SIKINTI ÇEKMEZSNİZ. AÇILCAKS 2. SERVERE AÇILIR ORDA OYNARSINIZ..

diyorum 30 tane neden aldın peki 2.servera girmeyeceksen derdin ne?Millet kıvranıyo üyelik üyelik diye 30 tane mi çarın var?_

Janizaro

Bilgiliyim
bdeniz demiş ki:
BOŞUNA ÜMİTLENMEYİN.. 2.SERVER AÇILINCA 1. SERVER İÇİN ÜYELİK NİYE AÇILSIN? 1. SERVERE TEKRAR ÜYELİK AÇILMAYACAK ÇÜNKÜ SERVER DOLDU!... VE BU GMLER SALAK DEĞİL OYUNUN SAĞLIĞI İÇİN AÇMIYORLAR AÇILDIGINDA BENIM GİBİ 30 TANE ÜYELİK ALSAYDINIZ SIKINTI ÇEKMEZDNİZ. AÇILCAKS 2. SERVERE AÇILIR ORDA OYNARSINIZ..

İNDİREN VARMI BUGÜNKÜNÜ(PAZARTESİ)

lütfen biraz saygılı olalım :thumbsup: :beer:

Yukarı Alt