extrem demiş ki:
qokalp1907 demiş ki:
Yönetim =D Bişi daha diycem en son ekran çözünürlüğü 1280x1024 oluyo tabi buda benim mönitörde kötü gözüküyo bunu düzeltmek için bişi varmıdır çözünürlüğüm 1440x900
kardeşim forumu araştırırsan o konuyla yetkili kişileri bulabilirsin iyi forumlar :muck:
baktım bulamadım bulursan veya bulan biri olursa beni haberdar edebilrimisin ö.m le =)

Arkadaşlar Stall private serverlarda bulunmamaktadır party mobda malesef yoktur fire we water gibi :beer:

Kimse yanlış anlamasın ama bence olmamış bu server lag mı desem başka bişey mi bilemedim karakteri yönlerdiriyorum en az 10 click atıyorum ancak öyle yürüyor yada mob kesiyor en büyük sıkıntılarından biri bu ve mönitör çözünürlükleri 1240x1024 üstü olan arkadaşlara çözüm bulmadıkları sürece tavsiye etmiyorum onun harici gayet zevkli bir private server :detective:

qokalp1907 demiş ki:
Kimse yanlış anlamasın ama bence olmamış bu server lag mı desem başka bişey mi bilemedim karakteri yönlerdiriyorum en az 10 click atıyorum ancak öyle yürüyor yada mob kesiyor en büyük sıkıntılarından biri bu ve mönitör çözünürlükleri 1240x1024 üstü olan arkadaşlara çözüm bulmadıkları sürece tavsiye etmiyorum onun harici gayet zevkli bir private server :detective:
yeni server olduğu için bu şekilde fire'a saldırı olunca bunu çıkardılar 3hafta içinde cool2: en iyisi Retro paralı üyelik fakat istediğin anda tek atıyosun eski silkroad tadında 80lwl max exp sp 3x drop 1x (fire ve watera saldırı olunca serverı kapatıp güvenlik amaçlı parça eklediler servera) dolu olmadığı içinde ne lag war ne başka bişey summer6:

Arkadaşlar bot olup olmadığını bilmiyorum benim bölümüm Zszc Retro fakat autopot water ve fireda kullandığınız çalışıyor :popcorn:

2.partı indiriorum water oynamıştım bunun ratler water dan dahamı yüksek dha yüksekse ii bilen biri söleebilirmi

Bende ZsZc var oraya bi sw olarak mı gelcek yoksa bambaşka bi oyun mu? rateler tutmuyo umarım swdir yaw daral:

DeMoNoFHeLLL demiş ki:
2.partı indiriorum water oynamıştım bunun ratler water dan dahamı yüksek dha yüksekse ii bilen biri söleebilirmi
Evet waterdan daha iyi şuan için Rica ederim :beer:

hocam karakter sürekli donup donup duruyor ve yatıyorum bi çözümü varmıdır hocm?

WildLive demiş ki:
hocam karakter sürekli donup donup duruyor ve yatıyorum bi çözümü varmıdır hocm?
oyunla alakalı mı yoksa ekran kartınlamı ilgili sorun önce onu öğren

Yukarı Alt