gencler bi yardım etseniz giriyorum oyuna cok lag oluyo bende sizdede mi var yoksa benim internetten mi kaynaklanıyor (earth)

SleepWalkeR

Tanınıyorum
UncensoreD demiş ki:
Birde şu var yazın iş için 3 ay kadar oyuna bakamayacağım açtığım karakter silinirmi? ve silinen bu karakterleri kurtarma imkanı varmıdır?
Karakterinin silinmesi için iki yol var, birincisi karakter penceresindeyken senin silmen gerekir, ikincisi ise serverin databasesinin silinmesi. Ki server databasesi silinirse tüm karakterler silinir.
Yani uzun süre girmedin diye kimsenin çarı silinmez. Rahat ol yani oyun açık kaldığı sürece hep o karakter orada kalır.

Ardaşlar bende 1.693 yuklu start a basıyorum launcher den sora sro client gözukup 1 sn içinde kapanıyor ne yapmam gerek ?

Ya ben oyunu sıtesınden ındırdım ama rardan cıkartırken SRO_Client dosyası yazmaya karsı korumalı dıyo ne yapmam lazım?

Beyler runtime error alıyorum napıcam. Launcher'a tıklıyorum açılıyor launcher Runtime error c++ felan yazısı geliyor :S

Name= Blunderbuss
Level=62 ( server adam akıllı açık kalmadıgı için kasamıyorum bu aralar inş hemen yükselicem )
Build=Cold/Fire/Bicheon

egeqq demiş ki:
Name= Blunderbuss
Level=62 ( server adam akıllı açık kalmadıgı için kasamıyorum bu aralar inş hemen yükselicem )
Build=Cold/Fire/Bicheon
ezik diye buna denir beyler :oldie:

Level =67 3 gündür hiç kasmadım

Nick:Sync Heuksal / Cold / Light Nuker

SleepWalkeR demiş ki:
UncensoreD demiş ki:
Birde şu var yazın iş için 3 ay kadar oyuna bakamayacağım açtığım karakter silinirmi? ve silinen bu karakterleri kurtarma imkanı varmıdır?
Karakterinin silinmesi için iki yol var, birincisi karakter penceresindeyken senin silmen gerekir, ikincisi ise serverin databasesinin silinmesi. Ki server databasesi silinirse tüm karakterler silinir.
Yani uzun süre girmedin diye kimsenin çarı silinmez. Rahat ol yani oyun açık kaldığı sürece hep o karakter orada kalır.
Fire server ındaki hesabım durduk yere silinmiş 88lv di yaklaşık 2 ay hiç girmedim girmeye çalıştığımda id pw yanlış diyordu yan hesaplarımda aynı şekilde onlarada 2 ay girmedin onlarda kapanmış bence bi süre geçtikten sonra hesaplar kapanıyor

celebi485 demiş ki:
egeqq demiş ki:
Name= Blunderbuss
Build=Cold/Fire/Bicheon
ezik diye buna denir beyler :oldie:

Level =67 3 gündür hiç kasmadım

Nick:Sync Heuksal / Cold / Light Nuker

SleepWalkeR demiş ki:
Fire server ındaki hesabım durduk yere silinmiş 88lv di yaklaşık 2 ay hiç girmedim girmeye çalıştığımda id pw yanlış diyordu yan hesaplarımda aynı şekilde onlarada 2 ay girmedin onlarda kapanmış bence bi süre geçtikten sonra hesaplar kapanıyor
Bir moderator ilgilenebilir mi acaba arkadaş hakaret ediyor ?!

Yukarı Alt