Server
Takımı
Fenerbahce
Db Bot v.8.0 Db Bot Crack crackloader SrProxy Ve private_server_loader İ ZsZc Klasörune Atıyoruz[/size][/color]

Db_bot_tools Adlı Klasöre Girelim

Ve Daha Sonrası Resimli Anlatım Kırmızı İle Cizdiklerim Tıkladığım Yerler Demek Oluyor
Öncelikle FİLE e Basıyoruz

Daha Sonra ZsZc Nin Kurulu Olduğu Klasöre Girelim Ve SrProxy Tıklayalım Ve İp Numarasını Girelim Eeer Waterde Oynuyorsanız 67.205.76.42 Yazın Eeer Firede Oynuyorsanız 72.55.143.209

Daha Sonra ZsZc Nin Klasörune Koyduğumuz Db Bot v.8.0 I Acıyoruz

Daha Sonra Loaderi Acıyoruz İng Patch 1 Kez Tıklıyoruz Yani İşareti Kaldırıyoruz Ve Oyuna Giriyoruz

Not: Oyuna Giremediğim İcin Calışır Halini Gösteremiyorum Ama Yarin Oyunda Calışır Halinin Resmini Sizlere Sunucam

Server
Takımı
Fenerbahce
NOT: Lütfen Ben Yapamadım Kardes Surda Hata Veriyo Bro Link Kırık Arkadasım Dosyalarda Virüs Var Hacım Ben Yaptım Hep Fireye Giriyo Aga Ben Yaptım Db Bot Kapanıyo Diye Sözler Söylemeyin Lütfen Herhangi Bir Sorun Varsa Konuyu Kapatırsınız Olur Biter Hata Alanlara Yardımcı Olamicam Cunku Su Aralar Hattinden Fazla Calısıyorum Anlicanız Sorunlarınıza Cevap Veremicem Anlatdıklarımı Becerenler Lütfen Beceremiyenlere Yardım Etsinler My AFK

ya bende ilk başlangıçta açtım pk 2 editor u ama herşey silik tıklanmıyor
yardım pls

kardeş çalıştıramadım olmuyor herşeyi yapıyorum saçma sapan karekterli hatalar çıkıyor loadere lunc diyince ben anlamadım neden oluyor şimdi normal olarkda açamıyorum komple sro gitti

pk2 editor u acıyorum file den open diyorum mediapk2 yi acınca outmemory hatası veriyor bunu nasıl cozeriz...

Yukarı Alt