arkadaslar acil yardım bekliyorumm . sorun şu : normal indirme ye tıklıom 2.part için kaydet diom indirme kutusu kayboluyor indirmiyor .. Farklı bir link var mı acabaa .

İndiremeyen arkadaşlar sorunu ben yaşadım siz de yaşamayın diye söylüyorum.Download linkine sol tıklayınca reklam çıkıyo indirilmiyo ya...Sağ tıklayın linke yeni sekmede aç diyin indirme sayfası açılacaktır :wink1:

Böyle bir hata alıyorum yardım edermisiniz?
BSObj Plugin
can't create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now... try a few minutes later diyor :S

shneZee demiş ki:
linkler sıkıntılı 30kb/s üstüne çıkmıyor dw hızım :think:
Herkes indirdiği için oluyor.
Şimdiye kadar tek bu linkler verildi.Gerek ZSZC Forum'unda ve araştırdığım diğer forumlarda.Herkes aynı linkten indirdiği için haliyle böyle bir sorun oluyor.
Net'inizle veya size bağlı birşey değil yani. :coffee:

arkadaşlar bn viewtopic.php?f=824&t=196313 burdaki linkten deposit filesten indirmiştim şimdi bu topicteki linkten tekrar mı indirmem gerekio? Ayrıca burdaki link e tıklaıp download deince de "Site mahkeme kararıyla engellenmiştir dio" lütfen bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.Bu update için sadece media pk2 yetmez mi

yilmazcan95 demiş ki:
arkadaşlar bn viewtopic.php?f=824&t=196313 burdaki linkten deposit filesten indirmiştim şimdi bu topicteki linkten tekrar mı indirmem gerekio? Ayrıca burdaki link e tıklaıp download deince de "Site mahkeme kararıyla engellenmiştir dio" lütfen bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.Bu update için sadece media pk2 yetmez mi
Sadece media.pk2 yetmiyor :nod:
Download konusunda upload eden kişilere söyleyin tekrar etsinler.

wankort demiş ki:
Ben indirdim boş kutu hatası var ne olacak :S
Bot kullanıyorsan eğer. Media.pk2 ' in arızalıdır. Çünkü pachliyorsun ya o yüzden.Forumu araştır bulursun.

MrHaci demiş ki:
shneZee demiş ki:
linkler sıkıntılı 30kb/s üstüne çıkmıyor dw hızım :think:
Herkes indirdiği için oluyor.
Şimdiye kadar tek bu linkler verildi.Gerek ZSZC Forum'unda ve araştırdığım diğer forumlarda.Herkes aynı linkten indirdiği için haliyle böyle bir sorun oluyor.
Net'inizle veya size bağlı birşey değil yani. :coffee:
aynen yaf 38.5 gibi gordum bi an ;P

beyler part 1i indirdim part2 inmiyorr We are sorry, but all downloading slots for your country are busy. yazıyor napmam lazım yardım edinnnnnnnnn

We are sorry, but all downloading slots for your country are busy.
ne yapmam lazım indirmem içinnnn

eko261 demiş ki:
We are sorry, but all downloading slots for your country are busy.
ne yapmam lazım indirmem içinnnn
Başka bi Upload sitesinden indir.İndirmeye çalıştığın yerde Hata veriyor.ÖÇünkü senin gibi herkes indirdiği için sunucu dolu gösteriyor.

Yukarı Alt