zSilkroad | 90 Cap | Legend III | Only Chine | 26 Nisan Cuma | iSro & Drop Sistem

 1. Reklam


  1. r1

 1. Wrextor

  Wrextor

  Kayıt:
  13 Nisan 2019
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  [​IMG]
  Açılış Tarihi : 26 Nisan Cuma
  Saat: 20:00  OYUNUMUZA KATILMAK İSTEYEN GUILDLER TANITIMINI YAPMAK UZERE FACEBOOK SAYFAMIZA BAŞVURABİLİRLER!  Merhaba Değerli Silkroad Takipçileri,
  Sizlerin tercihleri üzerine en fazla Old sistem Silkroad özlendiğinin istatistiğine ulaşmış bulunmaktayız. Oyunumuz Emek private server olup sadece Chine karakterleri içermektedir.
  En fazla tercih bu yöndedir. Aynı Zamanda Silk Satış sistemi içermektedir. Silk satışını seçmemizdeki nedenlerden en etkilisi, Ödül dağıtımı konusunda ve fazla event içeriği bulundurmadır.
  Yani TL Sistemine kıyasla Silk Sisteminde daha fazla etkinlik ve ödül dağıtımı içerisinde olacağız.
  Oyunumuzun içeriğine resimlerdeki bilgilerden ulaşabilirsiniz.  zSilkroad Online'da karşılaşacağınız Temel Oyunlar aşağıdaki resimde bulunduğu gibidir. Oyuncuların Oyun içerisine müdahale hakları bulunmaktadır. Ne demek bu?
  1. Örnek: Oyunumuza gelecek Guildler kendi guild isimlerine özel editlemeler yaptırabilir, Title scroll ekletebilir, Veya
  2. Örnek: Medusa Eklenilmesinin isteği üzerine Facebook sayfasından Anket başlattırabilir. Bu tür anketlerdeki olumsuz sonuç çıksa bile, Olumsuz oy veren oyuncuları etkilemeyeceğinden anketler geçerli sayılabilir. FAKAT;
  3. Örnek: Oyuncular kesinlikle rate artması gibi istekte bulunma hakkına sahip değildir. Rateler Server başlangıcından sonra asla değişmeyecektir.

  Genel Bilgiler tablosunda bulunan etkinliklerin ödül Dağılımını en aşağıdaki resimde bulabilirsiniz
  Oyuncular Forgotten World olarak Flame Mountain Koleksiyonunu biriktirerek Seal of Moon itemler Elde edebilir.


  [​IMG]  zSilkroad Online drop sistemi yukarıdaki resimde gördüğünüz üzere Canavar kesme sayısına entegre edilmiştir. Silkroad Online sistemine benzerlik göstermektedir. Yani Drop sistemi ile itemlerinizi elde edebilceksiniz. Farklı tip yöntemlerle aklınızı karıştırmayacak sizin sevdiğiniz sistemi entegre etmiş olacağız. 2. Hafta FTW den sonra gibi belirli süre bekleme sonrası Sun aktif edilcek gibi bir durum söz konusu değildir. zSilkroad açıldığı andan itibaren sistem işliyor olacaktır. Sistemi Açıklamaya gelecek olursak;

  Seal of Star Drop şansı 10.000 adet mobda 1 düşecek şekilde ayarlanmıştır.
  Seal of Moon Drop şansı 20.000 adet mobda 1 düşecek şekilde ayarlanmıştır.
  Seal of Sun Drop şansı 50.000 adet mobda 1 düşecek şekilde ayarlanmıştır.


  Fakat bu veriler demek olmuyor ki verilen değerler kadar mob kesilince 1 adet Drop kazanacağım. Yani 1 mobdada Star kazanabilirsiniz 15.000 mobdada kazanabilirsiniz. Fakat sistemimizin sabit oranları belirtilenler gibidir.

  Aşağıda gördüğünüz resimde Alchemy Rate üzerine açıklama yapmak gerekirse;
  1. Sütunda Kırmızı başlıklı + değeri Plus, derecesini belirtmektedir.
  2.Sütunda Kırmızı başlıklı Luck değeri, Elixir kullanırken yardımcı materyaliniz Lucky Powder'ın yükseltmeye olan şans katkısıdır.
  3.Sütunda Kırmızı başlıklı Elixir değeri, Normal droplarda mevcut olan Elixirlerinin yükseltmeye olan şans katkısıdır.
  4. Sütunda Kırmızı başlıklı Rate değeri, Server Alchemy Ratesini belirtmektedir. Veriler ASLA değişmeyecektir.
  6.Sütunda Kırmızı başlıklı Luck MP değeri, 1. Sütundaki Luck Powder değerlerine eklenenen değerlerdir. Yani Örneğin; +4'e yüklseltilmek istenen itemin ratesi 90'dır. Eğer Luck Powder yerine Lucky MP kullanılırsa +5 daha fazla şans oranıyla 95 olacaktır. Lucky Magic Powder'ı oyuncular etkinliklerle kazanabilir. Bu etkinlikler oyun yapımcıları aracılığı ile zaman zaman yapılan ender etkinliklerdendir.
  NOT: [+1,+2,+3] Değerleri zaten %100 Şans oranına sahip olduğu için Lucky MP değeri 0 olarak bırakılmıştır. Elixir+Lucky MP Kullanmanız takdirde sadece Elixir şans oranı(90)devreye girecektir.
  5.Sütunda Kırmızı başlıklı BangBros değeri, 2. sınıf elixir değerleridir. Verilerde 2. Sınıf elixir ve Lucky Powder'ın Toplamı baz alınmıştır.
  [​IMG]


  Oyunumuzun Unique Sistemine gelecek olursak, Yukarıdaki tablodaki gibi Unique Monsterlera belli şans oranlarında kazanabileceğiniz itemler entegre ettik.
  Bunun yanı sıra Unique moblarında %100 elde edebileceğiniz Silk Scrollar eklendi ve seviyelerine göre değerleri arttırıldı. Oyunun en değerli scrollunu siz değerli oyuncularımıza severek kesmeye çalışmanız ve sıkılmamanız için Uniquelere entegre ederek oyundaki önemlerini arttırmış ve rekabet ortamı yaratmayı hedeflemiş bulunmaktayız. 90 Seviye ve üstü Uniquelere ise ekstra olarak seviye zorluklarından dolayı 100m gold kağıdınıda drop olarak ekledik. Tabloda belirtilen İtemlerin içeriğine gelecek olursak;
  Star Box: %100 İhtimalle 1 Adet Seal of Star item verir.
  Luck Box: %100 Adetle 1 Adet Şans itemi verir. Kutu içeriği, kutunun üzerine gelince açıklamasında yazmaktadır. Şans oranı Yukarıdan Aşağıya doğru azalmaktadır.
  Silk Scroll: Ekli Dropta bulunan Silk Değerini %100 ihtimalle hesabınıza yükler.

  Aşağıdaki Resmin Üst tarafındaki Job Sistemimizi Bilgilendirmeye gelecek olursak;
  Oyunumuza 3 Town bulunmaktadır ve orjinal kervan sistemi mevcuttur. Yani her şehirden, şehirler arası kervan ticareti yaparak gold kazanabilirsiniz. Special Kervan oyunumuza mevcut olup başlangıçta devre dışı bırakılacaktır. Devreye gireceği zaman oyuncularımıza bilgilendirme yapılacaktır. Job Sistemi ile ilgili verilen tablonun açıklamasına gelecek olursak;
  Jangan , Downhang şehirleri arasında Kervan ticareti yapmak istediğiniz takdirde 25m değere aldığınız itemlerinizi 125m değere satarak 100m kâr edeceksiniz.
  Downhang , Hotan şehirleri arasında Kervan ticareti yapmak istediğiniz takdirde 25m değere aldığınız itemlerinizi 125m değere satarak 100m kâr edeceksiniz.
  Jangan , Hotan şehirleri arasında Kervan ticareti yapmak istediğiniz takdirde 25m değere aldığınız itemlerinizi 250m değere satarak 225m kâr edeceksiniz.
  Thief Mesleğini seçmiş her karakter, tamamen dolu bir Kervan ticaretini yağmalaması durumunda 30m kâr edebilecektir.
  Job Sisteminde bir diğer durum ise Meslek Seviyeleri 10 olan tüm Meslekler oyuna restart atmaları durumunda, Mesleklerinin seviyelerinin sıfırlanması ile karşı karşıya kalacaktır. Ödül olarak 100m kazanacaklardır.
  [​IMG]


  Silkroad Online Old Döneminin vazgeçilmez sistemlerinden olan Akademinin en güzel Halinin orjinal olduğunun düşüncesindeyiz. Genel olarak Silkroad Online Legend 3 dönemine yakın bir sistem kurma hedefinde olduğumuz için orjinal olarak bırakma kararını verdik. Çoğu oyuncu da görüşmeerimiz sonucu bunu onaylamış durumda. Eklediğimiz tek husus Her 8 saatte bir Honor Rank güncellenmektedir. Bufflarınıda orjinal olarak bıraktık. Yukarıdaki resimde Ödülleri ve Bilmeyen arkadaşlarımız için Buff içeriklerini görsterdik.

  Umarız Beğendiğiniz bir Silkroad ile karşınızdayızdır. Görüş ve Önerileriniz için Bizlere Facebook adresimizden ulaşabilirsiniz.

  26 Nisan Cuma Günü Saat:20.00'da Buluşmak Dileğiyle...  zSilkroad Online
  www.play-zsilkroad.com
   
  Son düzenleme: 28 Nisan 2019