1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

"Zoom Player Standard 5.00"


 1. Caprice

  Caprice rank8

  Kayıt:
  20 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.914
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Zoom player artık çok ünlü bir multimedya oynatıcısı.Çünkü her türlü video ve ses dosyalarını oynatıyor (dvd ve cep telefonu formatları da dahil).Yani bu programı yükledikten sonra başka hiç bir ses ve video programına ihtiyacınız kalmayacak.Zoom player tamamen ücretsizdir ve gönüllü programcılar tarafından sürekli güncellenmektedir.

  Programın tek eksiği Türkçe dil desteği olmaması diyebilirim.Bu sürüm artık flash (swf) dosyalarını da oynatabiliyor.
  Zoom player ile dvd dosyalarınızı da izleyebilirsiniz.Artık WinDvd ve power dvd programlarına da gerek kalmadı Çünkü Zoom player bu programların bütün özelliklerini sunuyor.Artı özellikleri olarak Çeşitli filtre ayarları ile istediğiniz ayarları yapabilirsiniz (yüzlerce değişik filtre ayarı var).
  Zoom player; tüm codeclerinizi destekler.

  Zoom Player ın desteklediği formatlar: AVI, DIVX, XVID, MPEG, Flac Audio, Monkey Audio, Matroska, Windows Media, OGM, RealMedia, QuickTime ve Flash.

  Zoom player ile istediğiniz multimedya dosyasını oynatabilirsiniz.Hatta açamadığınız bir video dosyası varsa bu program kesin açar diyebilirim.Tüm bilgisayarlarlarda olması gereken bir program.İndirin zoom ailesine siz de kavuşun.

  DownloaD
   
 2. Lagroad

  Lagroad rank8

  Kayıt:
  17 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.275
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  o kadar yazıyı okuyamadım kısaca söleyebilirmisin ne işe yarıyo
   
 3. Caprice

  Caprice rank8

  Kayıt:
  20 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.914
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Kısacası süper bir dvdf oynatıcı cep telfonu formatıda dahil orada destekelridiği formatlar yazıyor onalrıda okursun artık Razz