1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Zico: "Fenerbahçede kalmayı isterdim"


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Brezilya'nın Filho gazetesine atıfta bulunan Rusya basını, Zico'nun eski anılarını aktardı. Gazeteye konuşan Brezilyalı teknik adam, Fenerbahçe'de kalmayı arzuladığını belirtti.

  Zico, "Fenerbahçe'de kalmak isterdim. Sorun benimle, para ile ve maç sonuçlarıyla ilgili değildi. Sorunun nedeni şuydu: kardeşim ve aynı zamanda yardımcım Edu ve başka bir yardımcım Morasi Sant Anna Fenerbahçe yönetimiyle ilişkileri bozdu.

  Bu yüzden sözleşmenin süresi bittiğinde ben uzatmaktan ziyade çekip gitmeye karar verdim. Fenerbahçe yönetimi bana maaşımı ciddi şekilde artırmayı önerdiler, ama iş parada pulda değildi" dedi.
  "TÜRKİYE'DEYKEN BANA GÜZEL TEKLİFLER GELDİ, AMA..."

  Zico, Türkiye'deyken çok şansları da kaçırdığını iddia eti. Brezilyalı hoca, "Ben Türkiye'de çalışırken çok imkanları kaçırdım. İspanya, Portekiz ve İngiltere'den teklifler geldi. Bana iyi görevler teklif ediyorlardı. Türkiye'den ayrıldıktan sonra ise geç kaldım, bütün yerler doldu." değerlendirmesinde bulundu.
  EDU: AZİZ YILDIRIM DİKTATÖR BAŞKAN

  Zico'nun kardeşi Edu daha önce Rus basınına yaptığı konuşmada, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a "diktatör" nitelendirmesinde bulunmuştu.

  "Yıldırım çok güçlü yönetici. Ancak antrenörlük işlerine karışıyor. Biz bunu kabul edemeyiz'' diyen Edu, daha sonra şöyle konuştu:

  ''Bir gün başkan soyunma odasına girdi ve bir oyuncuyu azarlamaya başladı. Ben müdahale ettim ve tartıştık. Futbolda diktatörlüğün olmaması gerektiğine inanıyorum. Bu yöntemlerle başarı sağlanamaz."
   
 2. SeaNwesT

  SeaNwesT rank8

  Kayıt:
  2 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  259
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İzmir Kordon takılıyo...

  Zico kalsaydı başarılarını sürdürebliceğine inanmıyorum adam brezilyalı manyağı takım 6 brezilyalı + 5 Türk olcaktı xD