Takımı
Galatasaray
Türkiye'de konaklamalı rock festivalleri tarihinde özel yere sahip olan Zeytinli Rock Festivali, 29-31 Ağustos tarihleri arasında Zeytinli Dalyan Sahili'nde yeniden hayat buluyor.

Türkiye'de konaklamalı rock festivalleri tarihinde özel yere sahip olan Zeytinli Rock Festivali, yeniden hayat buluyor. Eğlence sektörünün genç ve dinamik temsilcisi Arpej Yapım, Edremit Belediyesi'nin de desteğiyle müzikseverleri 29-30-31 Ağustos tarihlerinde Zeytinli Dalyan sahilinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu seneki grupları aşağıdaki görselden görebilirsiniz gerçekten çok iyi gruplar var ve bilet fiyatları çok uygun

Bilet almak isteyenler aşağıdaki linkten alabilirler

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/86 ... TURKIYE/tr

Biletimi bugün aldım birkaç arkadaş kombine + kamp olarak gidiyoruz gidecek olan varsa iletişime geçebiliriz.
Ps: istanbul ve eskişehirden otobüsler kalkmakta bildiğim kadarıyla

Ayın 11'inde Akçay'dayım. Kısmetse festivalde de orada olmaya çalışacağım. Kalıp kalmayacağım kesin olmadığından bilet almak istemiyorum şimdiden. Kalırsa eğer konser boyunca oralarda olacağım. :)

Bi bitmedi şöyle saçma sapan müzik festivalleri. Buna gideceğinize 16-17'sinde Burgazada'da progresif müzik festivaline gelip ücretsiz kaliteli müziğinizi dinleyin, yapmayın, etmeyin. Oradaki 21 sanatçı-grup arasında izlemeye değer en fazla 5 isim var.

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr. Mojo Risin' demiş ki:
Bi bitmedi şöyle saçma sapan müzik festivalleri. Buna gideceğinize 16-17'sinde Burgazada'da progresif müzik festivaline gelip ücretsiz kaliteli müziğinizi dinleyin, yapmayın, etmeyin. Oradaki 21 sanatçı-grup arasında izlemeye değer en fazla 5 isim var.
Neden saçma olsun ? Önemli olan 3-5 önemli grup olması değil insanlar oraya eğlenmek için kafa dağıtmak için gidiyor bu gayet normal birşey ve sana göre en fazla 5 isim olabilir başkasına göre daha fazladır ki bana göre öyle.Kaldı ki bu fiyatlara ordaki yüksek ün kazanmış grupların bir tanesini bile güzel bir mekanda dinleyemezsin.

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Bende geçen sene küçükkuyudayken görmüştüm ancak tam otel çıkış günümüze denk gelmişti kalamadım.Merak ediyorum :)
Buyur gel hacım :beer: :headbang:

Yukarı Alt