Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

MFC

rank8
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
MFC kardesim senin kral diye nitelendirdigin adamı kesiyorum ben, üzeri full +6 +7 garmet olmasına ragmen +9 birsey olmuyor Şu andan tek kral var Zeusta oda ^^ne0mi^^ 4Fun :> Armor sosun foot , sohulder,hands ve sosun +9 shilede kesemiyor adamı, (4Fun Lv:80 Full int Full Farm ) nerde kaldı garmet Link'in ne0mi ye karşı Krallıgı , kapı önünde denk gelirsen bi rica et deki bi pvp yaparmısın lütfen, cok kibar bir adam eminim kırmaz seni :lol: :lol:

Nick:> ne0mi
Lv:> 80
Full Str GLavie, Full Farm
GLavie +7 Phy%61 Crtk 9 Full BLue
Garmet +5 Set Full BLue(Chest +6 Razz )

Ray cım mfc nın kralları boyledır :lolmuch:
Kendı capına kral yaratıyor :lolmuch:
Sımdı senden esınlenerek senınkını kral yaparsa şaşırma :lol:

MFC

rank8
Sen MFC ' nin idrarina Kurban oL ! bikere ben MFC deılıkm onun burdaki Uyeliği Bergkamp Susmasakmı ?

Link de +7 spear vardı ve baya sağlam charı var.Ben neomi yide ilk defa duydum :lolmuch:

fbli69 demiş ki:
Link de +7 spear vardı ve baya sağlam charı var.Ben neomi yide ilk defa duydum :lolmuch:
Link int charlara karşı saglam bir char, Aklını kulanmış olsaydı, garment deilde, pro seti +6+7 basmış olsaydı eger. Şimdi str karşıda defancesi olurdu.. Benim demek istedigim adam str glavie Link 'in ona karşı hiç bir sansı yok, ayrıca Sağlamlıgın duyulmakla bir alakası olsaydı eski charlar simdi serverin Kralları olurdu canım kardesim bir char ne kadar sağlam olursa olsun o charı sahibi oynamasını bilmiyorsa charını yönlendiremiyorsa bilki o chardan daha ezik bir char yoktu serverda

aaa Link mi kralmış pvp alanında ona vurduğumda her zaman snow açıyo ve kaçıyo daha farmı bile bitirmedim ama yinede kesemiyo :lol:

Xenopbia demiş ki:
MFC demiş ki:
Sen MFC ' nin idrarina Kurban oL ! bikere ben MFC deılıkm onun burdaki Uyeliği Bergkamp Susmasakmı ?
sen dölü olmuşun sanırım onun dılınden konusuosun :lolmuch:
gel benım dölüme gerceklerı gör :lol:
benle ne alakası var.Edebini takın...

Xenopbia demiş ki:
MFC demiş ki:
sen dölü olmuşun sanırım onun dılınden konusuosun :lolmuch:
gel benım dölüme gerceklerı gör :lol:

abi bu MFC nin kedi deil baska bir salak almış onun adına accont saçma sapan seyler yazıyor

MFC

rank8
SusaLim artık ve Xenopbia cep tlf wer adresını wer geLip senı sıkıstırarak kesim boş serverda :lol:

MFC

rank8
bana gore Link KRAL size Göre Bpş serverdakıler KRALSA onlarında ss alıp koyarım bu arada Xenopbia ' yi hackleyenlere hak verıyorum ya sendın yada başkası xenopbiadan 5 k verırmsn demişti :lol: hacklendıkden sonra

MFC demiş ki:
sikerim dogru konus Rayy
ve sende XenoP senın gıbı biz boş serverda sıkıstırP kesmıoruz yarkan adam oL!
Kalıbına göre konus hadini aşan kelimelerden kacınacaksın MFC benim cok sami bir arkadaşım dün ban attıgı '' PM ME'' 'yi söyeyim sana; Raay kardesim kura bakma MFC isim li nick benim deildir hadini bilmeyen bi densiz acmıstır benimle hiç bir alakası yoktur. Lütfen benimle ilgili konuları kaileye alma dedi. Başkanın nick'i ni kulanarak adam olazsın sen ilk önce bi toplulukta nasıl konuşacagını öğren bence

Ray_jovan demiş ki:
MFC demiş ki:
Edit By SaGoPaKaJMeR
Kalıbına göre konus hadini aşan kelimelerden kacınacaksın MFC benim cok sami bir arkadaşım dün ban attıgı '' PM ME'' 'yi söyeyim sana; Raay kardesim kura bakma MFC isim li nick benim deildir hadini bilmeyen bi densiz acmıstır benimle hiç bir alakası yoktur. Lütfen benimle ilgili konuları kaileye alma dedi. Başkanın nick'i ni kulanarak adam olazsın sen ilk önce bi toplulukta nasıl konuşacagını öğren bence
harbiden adam siteye küfür bilmemne etmek için gelmiş bide konu hala kilitlenmemiş

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt