1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Zentia Online Rehber


 1. Leekage

  Leekage rank8

  Kayıt:
  28 Ekim 2010
  Mesajlar:
  1.268
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  ZenTia Online Rehberi


  WebSitesi
  Zentia Online

  Zentia Online - Official Trailer


  Kayıt;
  - Resim Silinmiş.

  Karakter Sınıfları
  DARK REVERANT : Heal ve debuff yapma özelliğine sahip bu sınıf. Hayalet summonlayarak dps yapmaya çalışı bunlar, Casper yok heyecan yapmayın. Sadece healer değil ama bu özelliğinden altından kalkabilir gerektiği zamanlarda. Talisman olarak zil kullanıyorlar.

  STORMLORD :Fazlaca alan büyüsü(aoe) bulunan bir sınıf. Defansı çok düşük ve dps sınıf olarak dikkat çekiyor. Ancak forumlarda gördüğüm kadarıyla dpsinin azlığından şikayet ediyordu insanlar o yüzden bilemiyorum tam. Yıldırım, şimşek vesaire güçler kullanıyor bunlar adından anlaşılacağı gibi. Talisman olarak ayna kullanıyorlar aynı zamanda.

  MASTER SUMMONER : Tam dengeli bir sınıf. Defansı var dps i var ama hiç biri tam ölçüde çok iyi değil. Yanına yaratık summonlar ve düşük de olsa heal özelliğine sahip. Divination Tube denen olayı talisman olarak kullanıyorlar. Tüpçü mü? Ne tüpçüsü? Tüpçü ne arar la bazarda?

  RAKSHA WARRIOR :Off-tank bir sınıf tam. Ama canı çok yüksek. Fazla dpsi yok ama solo için yine iyi diyorlar. Dps i çok yüksek değil ama en azından dayanıklı. Talisman olarak scroll kullanıyorlar.

  VAJRA GUARDIAN :Oyunun tankı. İlginçtir Raksha Warriorlar'ın canı daha fazla bu meretlerden. Ancak aggro çekmek için çok daha fazla skilleri var. Steles kullanıyorlar talisman olarak. Bildiğin tank lan bu. AAAAA kikiki AAAA

  BLADE WARDEN :Bunlarda melee dpsler. Tam solo sınıfı. Dpsleri iyi, canları da idare eder. Kılıç, balta, çekiç, top, tüfek, torba...abarttık ama tüm melee silahları kullanıyorlar. Talisman olarak ne kullandıklarını hatırlamıyorum biri hatırlatsın bana.

  FIRE MAGE :Bildiğin fire mage bu da. Ateş büyüleriyle dehşet saçan güzel dpsi olan ama bilindiği üzere defansta tırtlayan sınıftır mage. Tahminimce pve de çok iyiler, özellikle dungeonlarda. Talismanları Gourd. Cehennemden çıkan çılgın Türk yeah!

  DIVINE ENCHANTER :Ana healer sınıfı. Dps i en düşük diye bir söylenti var, doğaldır takmayın kafanızı, hoppidi hoppidi heal var lan daha ne istiyosun! Tanrı summonlıyormuş bunlar. Bilemedim ne summonıymış bu böyle, kendiniz oynayıp çözün artık. Talismanı bilinmiyor. Bilen gelip kulağıma söylesin

  Oyundan Ss'ler

  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.

  Download;
  [​IMG]
  GamersLifeLine/Zentia
  [​IMG]

  [​IMG]
  AtomicGamer/Zentia
  [​IMG]

  [​IMG]
  GamerShell/Zentia
  [​IMG]

  [​IMG]
  OnrRpg/Zentia
  [​IMG]

  [​IMG]
  MmoSite/Zentia
  [​IMG]


   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017