Arkadaşlar Private serverında para kazanmak çok kolay walla ilk defa bu kadar param oluyo adamıda 1 hafta içerisinde 65 lvl yaptım...(Bu arada 2.- 3. sayfalarda elixir kaynıyo:D)

- Resim Silinmiş.

Züper para kazanılınıyo walla:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
siz kaşınıyonuz ama :mrgreen: :mrgreen: la olm bekleyin bende benim bankanin ve tum charlarin sslerini koycam wait... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bu arada paran azmiş headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

Nasıl para kasıyosun ya :S Benim 20 lvden beri para 2m'de kaldı ilerlemiyo resmen :lol: Ama ben Bota item para vs. hiçbirşey aldırmıyom bundan olabilir mi?

la normal serwerda bile 64 lvl charda bu para az , bide private serwerda bu parayla utan bence

Yha Adamın Parasına nie bakıosunuz ki adama blki yetio o para bence item basmıcak bişi etmicek belkide biriktircek lütfen parasıyla eleştirmeyin kimseyi Exclamation

xglspyxgl demiş ki:
Yha Adamın Parasına nie bakıosunuz ki adama blki yetio o para bence item basmıcak bişi etmicek belkide biriktircek lütfen parasıyla eleştirmeyin kimseyi Exclamation
+1903

O para bana fazla fazla yetiyo item alcak için zaten serverda doru dürüst item yohk kendımde yapsam 100m bana fazla fazla yetıyo bu lvl de nie bu kdr az paran war dersen heo element yapıp blur bastığım için ve iki set hem garment hem oro gittiğim için oldu ve bota item ytoplatmıyom geceleri yinede bu para fazla fazla yetıyo istediğiniz kadar dalga geçebilirsiniz şimdi...

fuksakin demiş ki:
O para bana fazla fazla yetiyo item alcak için zaten serverda doru dürüst item yohk kendımde yapsam 100m bana fazla fazla yetıyo bu lvl de nie bu kdr az paran war dersen heo element yapıp blur bastığım için ve iki set hem garment hem oro gittiğim için oldu ve bota item ytoplatmıyom geceleri yinede bu para fazla fazla yetıyo istediğiniz kadar dalga geçebilirsiniz şimdi...
Benim dediğimi yanlış anlama şakasına dedim. extrabeer

Benden fazla paran var Razz

PaNiCk_AtTaCk demiş ki:
xglspyxgl demiş ki:
+1903
adam parasıyla hava atmaya çalışırsa , parasıyla rezil olmasıda normaldir

Yukarı Alt