Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar silkroad'dan biraz kafa dinlemek için zczs'yi indirdim az önce charımı açtım auto key helper var fakat auto select bulamadım yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim :muck:

biz yardım isteyince lazım oluyor neyse kendin bilirsin benim için np sen engelledin ben sildim iyi forumlar :kalp: :wink1:

Guathema demiş ki:
biz yardım isteyince lazım oluyor neyse kendin bilirsin benim için np sen engelledin ben sildim iyi forumlar :kalp: :wink1:
Sana yardım edememin nedenini belirttim çünkü gerçekten elimden birşey gelmezdi ama senden auto select istedik cevap bile vermedin engeli kaldıracaktım zaten ama silmişsin sen bilirsin :!!&%&!

gene barışırız diye ama bütün yolları kapıyosun bilen bilir benim ne kadar yardımsever olduğumu ama sen istemiyorsun tekrar iyi forumlar dilerim :muck:
Ps:auto select bulamadım hala arkadaşlar zamanım yok elle kasamıyorum bilen biri bir el atsa çok iyi olacak.

olm küfür ettin diye beni burda mağdur etme , sen bana bugüne kadar ne küfürler ettin ? ben bi s*e dedim diye onamı alındın yazıklar olsun çok önemliymiş gibi birde burda yazıyor helal olsun ne diyeyim.

burak mesajlara dikkatli bak onlar aramızda birşey şakasına takıldığımız oluyor vs. ben cevap vermedin yazdım sen kalktın dedin cevap vermedimmi diye.Sen benden acc istedin ve dedimki lazım burak şuan veremem diye senden auto select istediğimde ise yaptığına bak onca konuşmadan şeyden sonra bu yaptığına alındım ben yoksa yazdığına alınmadım ben.

vereceğini biliyordum aramızın bozulması beni gerçekten üzdü.
Ps:bugune kadar iyi kötü yardım ettin tekrarsağol

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt