1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Zayıflamak İçin Küpe Kullanıyorlar !


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Zayıflamak yıllardır birçok kişinin sorunu.. Ancak bunu sadece bir küpe ile sağlamak mümkün..

  [​IMG]

  Bir birçok kişinin sorunu. Bu soruna dahil olan ünlüler de zayıflamak için çok ciddi paralar harcayıp sonuç alamadılar. Piyasada reklamı bol, etkisi az haplar ve aktarın karışımlarından sonuç alamayanlar artık çareyi zayıflama küpelerinde arıyor. Akupunktur mıknatısları barındıran küpeler şimdi zayıflamak isteyenlerin son gözdesi Spor Yapmadan doktor doktor dolaşmadan hap kullanmadan zayıflamak isteyen birçok kişi şimdi zayıflama küpelerini tercih ediyor...

  Türkiye’deki Tek Akupunktur Zayıflama Küpesi Olan Goldslim akupunktur zayıflama küpesi 14 ayar altın kaplama olup ucunda iki adet akupunktur etkili manyetik mıknatıs bulunuyor ve kulağın kıkırdak bölgesine takılıyor. Kıkırdak bölgesinde bulunan akupunktur noktalarından etkileşim sağlayarak vücuda tokluk hissi veriyor aynı zamanda metopolizmayı hızlandırarak yağ yakımı sağlıyor. Kullanımı kolay ve rahat istediğiniz yerde ve zamanda kullanabiliyorsunuz.

  Günde 3-6 saat taktığınızda ayda 10 kiloya kadar zayıflama sağlayabiliyor. Altın kaplama olduğundan herhangi bir alerjik reaksiyon veya yan etki yapmıyor ve aynı zamanda göze hitap eden şık bir küpe. Bu arada erkekler de düşünülmüş bayan modelinin yanında ayrıca erkek modeli de mevcut.


  Küpeyede nasıl bir şekil vermişlerse artık :P