1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Zafer yakın, Sylva belirsiz!


 1. Uykucu

  Uykucu rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.369
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Hansa Rostock Kulübü'nde forma giyen Zafer Yelen'in transferinin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğunu söyledi.

  Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada Hansa Rostock Kulübü'nden haber beklediklerini belirterek, ''Bizim istediğimiz rakama 'Evet' derlerse transfer olacak. Aramızda büyük bir fark yok. Zannediyorum onlar da bugün, yarın olumlu cevap verirler. Zaten futbolcu ile prensip anlaşmasına vardık, gelmeyi çok istiyor. Transferin gerçekleşme olasılığı yüksek'' dedi.

  Fransa'nın Lille takımından ön sözleşme imzalanan, ancak daha sonra transferinde sorun çıkan kaleci Tony Sylva'nın durumu konusunda herhangi bir gelişme olmadığını kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle konuştu:
  ''Sylva, kulübüyle bonservis sorununu hallederse gelecek. Kulübüyle itilaflı olursa bu oyuncuyu alamayız. Geçici lisans çıkarma hakkımız var. Ama öyle problemli oyuncu alıp, ileride uğraşmak istemiyoruz. Zaten birçok itilaflı dosya kulüpte var. Bunlara bir yenisi daha eklemek istemiyoruz. Bu transferde beklemedeyiz'' diye konuştu.

  Sylva'nın transferinin olumsuz sonuçlanma ihtimaline karşın, kaleci arayışında şimdilik bulunmadıklarını ifade eden Hacısalihoğlu, ''Ama kamp sonrasında hoca mutlaka 'kaleci lazım' derse o zaman arayışımız olur'' dedi.

  zaferyelen_mucadele_hansarostock_02.jpg