D34ThGu4Rd demiş ki:
SaCma SaCMa KoNuSmaYıN.AdamLaR acmıs olamazmı Freedomain iLe? Bu Free domainLeR ftp den giriş yapmak cok kolay.bende öyle yaptım.Acele işlerim oldugu icin google'dan Bi hack index buldum ve bir kaç oynama iLe index'i editLedim.! öZüR DiLeRiz beyfendi sizin indexinizi Kullandıgımız icin.Anlamıyorsanız Hackden Susunda Bişey Biliyor SanınLaR.KaRsınDa CyberWarrior  elemanı duruyoR.AkıncıLaR extraokk extraokk

Arkadaşım bi zahmet siteye hangi yöntemle index bastıgını anlat o zamn bende bunu senin yaptıgına inanayım. ben bu bilgisayar meretiyle 12 senedir boşdurmadan haşirneşirim. Yapacağın açıklamaları buradan dört gözle bekliyorum.

D34ThGu4Rd demiş ki:
KaRsınDa CyberWarrior  elemanı duruyoR.AkıncıLaR extraokk extraokk
Tanıdıgım hiçbir hacker phreaker cracker kendini övmemiştir bilgine. www.kevinmitnick.com gir bu siteye orada hackerların sınıflandırılmalarıyla ilgili bi kaç makalesi var adamın (ingilizce). Lamerların ne oldugunu okumanı tavsiye ederim. Çünkü lamerlar sadece kendini öven insanlardır.

Takımı
Besiktas
Ben Kendimi öVmeyi aSla seVMeM.Hatta nefret eDeRiM.Sizin Yazdıgınız CeVaPLaRa KaRSı KoNu oRaYa KaDaR GeLDi mucX Ve Hiç BiR HaCkeR NaSıL YaPTıGıNı AnLaTMaZ.NasıL Yaptıgımı Cok merak ettiysen www.cyberwarrior.org'u ziyaret etmeni OgreniRiM extraokk

D34ThGu4Rd demiş ki:
Ben Kendimi öVmeyi aSla seVMeM.Hatta nefret eDeRiM.Sizin Yazdıgınız CeVaPLaRa KaRSı KoNu oRaYa KaDaR GeLDi mucX Ve Hiç BiR HaCkeR NaSıL YaPTıGıNı AnLaTMaZ.NasıL Yaptıgımı Cok merak ettiysen http://www.cyberwarrior.org'u ziyaret etmeni OgreniRiM extraokk
Cehennemonline'a da seni beklerim yada 0x33.org ye yada delphiturk'e herneyse cevabını geçersiz buluyorum. Mantıklı bi cevabını bekliyorum. yoksa sana yalancıdan başka bişey değilsin diyeceğim.
D34ThGu4Rd demiş ki:
Ve Hiç BiR HaCkeR NaSıL YaPTıGıNı AnLaTMaZ.
YANLIŞ ! hackerlar nasıl yaptıklarını anlatırlar ama anlayabilene :) . Örn : Kevin Mitnick dünyadaki sayılı hackerlardan kendisi 592 milyon doları banklardan aklayabilen tek insandır. Radyo istasyonunun yayınını ele geçirebilen tek insan ve dünyadaki tek phreaker dır.Kendi yapımı olan BlueBox sayesinde telefonla ücretsiz konuşur bu kişi. Bu insan şuanda FBI için çalışmakta ve Take Down diye bir film çekildi onun hayatını anlatan izlemeni ve biraz daha araştırarak neyin ne olduğunu öğrenmeni tavsiye ederim. Sana bunun için kızmıyorum Lamer lık hırstan gelir sadece ezik insanların seçeneğidir. Kendini değiştir.

ooo kewin dedigin adamın simdi hayatını yazmayım okul dergisinde ben hayatını yazmıstım 9 yasında site çökertiyomus ve adama sormuslar en iyi hacker kimdir diye ismini saklayan demiş dergiyi simdi arıyom bulursam üşenmeden birazını yazacam hacker kimmiş görün ve nicki sudur The_Condor

hmm sanırım yanlış biliyorsun kişiyi arkadaşım :) çünkü o adam 9 yaşındayken world wide web keşfedilmemişti :)

endorphin demiş ki:
hmm sanırım yanlış biliyorsun kişiyi arkadaşım :) çünkü o adam 9 yaşındayken world wide web keşfedilmemişti :)
sen yanlıs biliyon galiba dergide öle yazdık herkes okudu karsı cıkan olmamıstı :mrgreen:

Ayrıca kişi Sun software şirketinin kurucusudur. Neden bi hacker ? Bu sorunun cevabı ise kendi ailesinden kaynaklanmış. Babası Kevin daha 16 yaşındayken uyuşturucu komasından ölmüş anneside başka bi adama kaçmış Mitnick yanlız büyüdüğü hayatında insanlardan uzaklaşmış geçirdiği kötü dönemler sebebiyle parasızlık vs gibi şeyler. 20 yaşına geldiğinde kevin bir telekom şirketinde çalışacaktı.. Burada telefon santralleri ve sistemleri konularında çok iyi tecrübe edinecekti. bu bilgiler ona bluebox denilen cihazı yaptırtacaktı. Bluebox telefon ahizelerine (analog santraller dönemi ) 36000 Mhz bi frekansla gönderdiği sinyallar telefon santralinde ücretsiz konuşmaya imkan tanımıştı. Mitnik 24 yaşında bilgisayarla tanıştı. ve kendini bu konuda 15 sene boyunca geliştirdi.

Sanırım bu kadar yeterli yoruldum yazmaktan =)

endorphin demiş ki:
Ayrıca kişi Sun software şirketinin kurucusudur. Neden bi hacker ? Bu sorunun cevabı ise kendi ailesinden kaynaklanmış. Babası Kevin daha 16 yaşındayken uyuşturucu komasından ölmüş anneside başka bi adama kaçmış Mitnick yanlız büyüdüğü hayatında insanlardan uzaklaşmış geçirdiği kötü dönemler sebebiyle parasızlık vs gibi şeyler. 20 yaşına geldiğinde kevin bir telekom şirketinde çalışacaktı.. Burada telefon santralleri ve sistemleri konularında çok iyi tecrübe edinecekti. bu bilgiler ona bluebox denilen cihazı yaptırtacaktı. Bluebox telefon ahizelerine (analog santraller dönemi ) 36000 Mhz bi frekansla gönderdiği sinyallar telefon santralinde ücretsiz konuşmaya imkan tanımıştı. Mitnik 24 yaşında bilgisayarla tanıştı. ve kendini bu konuda 15 sene boyunca geliştirdi.

Sanırım bu kadar yeterli yoruldum yazmaktan =)
24 yasındamı pc ile tanıstı cok salladın be

nasonex demiş ki:
endorphin demiş ki:
sen yanlıs biliyon galiba dergide öle yazdık herkes okudu karsı cıkan olmamıstı :mrgreen:

Yanlış anlamada ben bu adamı 11 sene önce araştırıyordum =) Fbi tarafından japon bi hacker yakaladı bu adamı yine şuanda FBI ile çalışıyor Mitnick security systems adı altında bi şirketi var bankalar için Cisco geliştiriyor.

Adam şuanda 43 yaşında arkadaşım bilgisayarı tarihini okusan gereksiz konuşmayacaksın . Sadece World Wide Webin icadını oku o adamın 9 yaşında iken dünyada web sitesi bile olmadığını anlayacaksın. o zman kimin salladığını göreceksin....

Takımı
Besiktas
Endorphin Yürü be Kardesim.DedikLeRi %100 Dogrudur.Adama Bak ya Ne Kadar Belli Oluyor Pc'ile 24 saat HaşıRNeşir Oldugu extraokk :?!!! Exclamation Exclamation

bu adamı bizim amcaoğlu eğitmişti zamanında .. 1 kuruş bile yedirtmedi sonra ... bizim sülalenin kanı var bu herifde ondan böyle işler yapıo Cool :lolmuch:

Takımı
Besiktas
endorphin Sence Türkiyedeki En iyi hackeR kim Question .Bide Türkiyedeki En iyi hack Siteleri Neler desem nasıl biR sıralama Yaparsın Question Benim Favorilerim arasında:
1-KRuis
2-DANGEROUS GHOST
----------------------------
1-www.spygrup.org(SuanLık KapaLu
2-www.cyber-warrior.org

dR.NooB demiş ki:
bu adamı bizim amcaoğlu eğitmişti zamanında .. 1 kuruş bile yedirtmedi sonra ... bizim sülalenin kanı var bu herifde ondan böyle işler yapıo Cool :lolmuch:
yok la sen yanlıs biliyon sizin yetistirdiginiz adam cöpcü oldu. ben bütün hackırlık bilgilerimi bu adama e mail attım okumus adam olsun iste abisine hala arada trojen falan atar :mrgreen:

Yukarı Alt