hacım ellerinize sağlık yenilerini bekliyoruz extraokk BAŞARILAR f**k pkk

Böyle bi site varmıydı.
htlmplanet. uzantılı Rolling Eyes
Ama genede ellerinize saglık Wink

Jigsaw

Aileden
Çok amatörce bir hacked sayfası yapılmış. Endorphin'in sayfasından taklit ettiyseniz de yazık vallahi size.. Bari ingilizce bilen birine yazdıraymışsınız yazı. Bizi rezil mi ediyorsunuz yüceltiyormusunuz belli değil..

Takımı
Besiktas
SaCma SaCMa KoNuSmaYıN.AdamLaR acmıs olamazmı Freedomain iLe? Bu Free domainLeR ftp den giriş yapmak cok kolay.bende öyle yaptım.Acele işlerim oldugu icin google'dan Bi hack index buldum ve bir kaç oynama iLe index'i editLedim.! öZüR DiLeRiz beyfendi sizin indexinizi Kullandıgımız icin.Anlamıyorsanız Hackden Susunda Bişey Biliyor SanınLaR.KaRsınDa CyberWarrior  elemanı duruyoR.AkıncıLaR extraokk extraokk

D34ThGu4Rd demiş ki:
SaCma SaCMa KoNuSmaYıN.AdamLaR acmıs olamazmı Freedomain iLe? Bu Free domainLeR ftp den giriş yapmak cok kolay.bende öyle yaptım.Acele işlerim oldugu icin google'dan Bi hack index buldum ve bir kaç oynama iLe index'i editLedim.! öZüR DiLeRiz beyfendi sizin indexinizi Kullandıgımız icin.Anlamıyorsanız Hackden Susunda Bişey Biliyor SanınLaR.KaRsınDa CyberWarrior  elemanı duruyoR.AkıncıLaR extraokk extraokk
dediği doğru olabilir

Takımı
Besiktas
YaLaN SöyLiyecek KadaR LAMER degiLiM.Böyle Bi LaMeRLik YapaRsam Ben Bu Sitede Nasıl insanLaRın iCinde GeZeRim,NasıL Msj atarım ,nasıL Konu aCaRım? Ben iLeRiyi DuSuNeReK haRaKeT eDeRim.SeNDe BöYLe YaŞaMaYa DeVaM eT extraokk

Takımı
Besiktas
ÇoK amaTöRCe DeDiGin İndex Endorphin'in İndex'iyse EgER onada hakaret etmiş oLuyoRsun!Cunku FazLa EdiT YaPMaDım SaDeCe İsİMLeRde OyNaMa VaR! Wink
Jigsaw demiş ki:
Çok amatörce bir hacked sayfası yapılmış. Endorphin'in sayfasından taklit ettiyseniz de yazık vallahi size.. Bari ingilizce bilen birine yazdıraymışsınız yazı. Bizi rezil mi ediyorsunuz yüceltiyormusunuz belli değil..

Yukarı Alt