1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Zac Yeni gelecek karakter hakkında herşey


 1. EndoReva

  EndoReva rank8

  Kayıt:
  18 Mart 2013
  Mesajlar:
  5
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Merhaba arkadaşlar yeni heroyu bu konuda elimden geldiğince tanıtacağım :) http://imageshack.us/photo/my-images/268/zac2e.png/
  Pasif Cell Division: Yeteneklerinden biri rakibine isabet ettiğinde, bir parçası yere düşer ve bu düşen parçayı alarak canını doldurur. Öldüğünde ise dört parçaya bölünür. Bu parçalardan sağ kalan olursa, Zac yeniden doğar. Ne kadar canla dirileceği, hayatta kalan parça sayısına bağlıdır.

  Q Stretching Strike: Hedeflerini yavaşlatıp, onlara hasar veren bir yumruk atar.

  W Unstable Matter: Zac’in vücudu dışarı doğru patlayarak, çevresindeki rakiplere hasar verir. İsabet alan rakipler, mevcut can puanlarına bağlı olarak da bir miktar ekstra hasar alırlar.

  E Elastic Slingshot: Hareketsiz kalarak, hedef noktaya atılır. Yetenek yüklendikçe, Elastic Slingshot’ın atış menzili belirli bir sınıra kadar artar ve Zac kendisini hedef noktaya fırlatarak, düştüğü yerin çevresindeki tüm rakiplere hasar verir ve onları sersemletir.

  R Let’s Bounce: Havaya sıçrayarak çevresindeki rakipleri hemen devirerek yavaşlatır ve onlara hasar verir. Havalandıktan sonra üç kere seker ve yere her çarpışında hasar verir.
  İşte tanıtım videosu : http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... AoBblSYmOw
  Zac biraz bizleri oyunda zorlayacak gibime geliyor ancak nerf yer çok geçmeden bu da bir gerçek :)