O videoyu bende izledim adam sans eseri kurtulmus suanda yasıyormus ancak adamın kafasını zor toplamıslar dıye bılıyorum yalan soylemek gibi olmasın ama kimsenin başına gelmesin böyle bir şey

XxAcuNxX demiş ki:
video yu sonuna kadar izleyebildiyseniz söyleyin noluyor en sonda ben izleyemedim kestim yarıda :)
Bu videoyu günler önce izlemiştim,sonuna kadarda izledim,hiçte korkmadım açıkcası :dance:

fake ^^ adamın kafası ayrılıyo denizde o kadar zaman bekliyo sonra ambulansta hala can cekişcek öylemi komik olmayalım pl0x ^^

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
EspiRa demiş ki:
fake ^^ adamın kafası ayrılıyo denizde o kadar zaman bekliyo sonra ambulansta hala can cekişcek öylemi komik olmayalım pl0x ^^
adamın kafası ayrılmıyor yüzü yarılıyor :mrgreen: zaten ambulans bot filan war orda hemen geliyorlar farkettiysen sonrada dikmişler araştırdım biraz yaşıyormuş adam boyun bölgesindeki kemik kırılmış.Kafası ve omuriliği birbirinden ayrılmış ve yüzü yarılmış.

Takımı
Besiktas
XxAcuNxX demiş ki:
EspiRa demiş ki:
adamın kafası ayrılmıyor yüzü yarılıyor :mrgreen: zaten ambulans bot filan war orda hemen geliyorlar farkettiysen sonrada dikmişler araştırdım biraz yaşıyormuş adam boyun bölgesindeki kemik kırılmış.Kafası ve omuriliği birbirinden ayrılmış ve yüzü yarılmış.
oh Yni daha kötüsü olabilirmi ? :sfff:

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
imp0ssibl3_ demiş ki:
XxAcuNxX demiş ki:
EspiRa demiş ki:
oh Yni daha kötüsü olabilirmi ? :sfff:
Hayır olamazdı.Öldürmeyen allah öldürmüyor.Fake değil bence onu anlatmaya çalışıyorum bunun fake i nasıl yapılır onuda aklım almıyor :thumbsup:

ten

rank8
ben kurban bayraminda kafasi kesik kosan dana gordum haberlerde kurban bayramlarinda bakiyorum kafasi kesiliyor hayvanlarin hala oynuyorlar can cekisiyorlar bence kesinlikle gercek ve OOOOOMMMMGMGGGG :D

Beijo

Bilgiliyim
e abi burnu felan yarılıyor nefes alması nasıl zorlaşıyordur bunun...
hadi onu geç öyle bi acıya dayanabilir mi insan ? yüzünün ortası yok resmen :confused1:

Gerçektir sonuçta hayati bi yerine birşey olmamış yüzü ayrılmış :D

E be kardeşim amacın neydi ordan atlıyon :D

Yukarı Alt